Targi rowerowe pełne nowości [JAK ZDOBYĆ BILETY]

Czytaj dalej
Miłosz Skiba

Targi rowerowe pełne nowości [JAK ZDOBYĆ BILETY]

Miłosz Skiba

Od czwartku do soboty w Targach Kielce trwają VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe. To wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa w Europie! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy zaproszenia na te imprezę.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 4 ZAPROSZENIA NA KIELCE BIKE-EXPO W TARGACH KIELCE


CZYTAJ więcej:
Setki zwiedzających na Bike - EXPO. W Kielcach ruszyły Targi Rowerowe

Chcesz poznać rowerowe ciekawostki i trendy na 2018 rok - musisz koniecznie odwiedzić Kielce Bike-Expo -
DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY BILETY W PROMOCJI

Rozwija się moda na rowery i przybywa pasjonatów dwóch kółek i amatorów rowerowych nowości. Widać to na targach rowerowych w Kielcach, które z roku na rok biją rekordy popularności i przyciągają coraz więcej przedstawicieli branży z całego świata. Podczas najbliższej edycji swoją ofertę zaprezentuje 250 wystawców z 12 krajów, takich jak: Bułgaria, Chiny, Czechy, Finlandia, Holandia, Niemcy, Pakistan, Polska, Słowacja, Tajwan, Wielka Brytania, czy Włochy. Ekspozycja zajmie 11 tysięcy metrów kwadratowych, czyli wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 4 ZAPROSZENIA NA KIELCE BIKE-EXPO W TARGACH KIELCE


Gwiazdy kolarstwa

Kielce Bike-Expo to najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo – Wschodniej dla producentów i dystrybutorów sprzętu rowerowego. Na targach prezentowany jest premierowy sprzęt, bywają tu także największe gwiazdy kolarstwa. W tym roku obecność na wystawie zapowiedziały między innymi zawodniczka Kross Racing Team Maja Włoszczowska - dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB; Jolanda Neff, która dopiero co w fenomenalnym stylu zdobyła tytuł mistrzyni świata na zawodach w australijskim Cairns, a także Bartłomiej Wawak i Fabian Giger.

Dla każdego coś fajnego

W ramach nadchodzących targów zaplanowano wiele atrakcji dla zwiedzających. Po raz kolejny odbędzie się Maraton Kielce Bike Expo, organizowany przez Grabek Promotion. Pierwszy raz podczas wystawy zaplanowano konferencję triathlonową Tri Bike Expo, której gośćmi będą między innymi: Marcin Konieczny, Kacper Adam czy aktor Kuba Wesołowski. Zadebiutuje również spotkanie z uczestnikami ekstremalnych wypraw rowerowych, wśród których znajduje się między innymi Valerjan Romanowski – trzykrotny rekordzista Księgi Guinnessa w nieprzerwanej jeździe na rowerze w warunkach ekstremalnej zimy oraz Dorota Chojnowska – dziennikarka i autorka bloga Ale Piękny Świat, która odbyła samotną, rowerową podróż po Iranie.

Targi rowerowe pełne nowości [JAK ZDOBYĆ BILETY]
Mamy dla Was zaproszenia!


Dla wszystkich tych, którzy ODWIEDZIĆ ŚWIAT ROWEROWYCH CIEKAWOSTEK I TRENDÓW NA 2018 ROK przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Pierwszych 15 osób, które kupią prenumeratę cyfrową z codziennym e-wydaniem Echa Dnia na 30 dni , otrzymają zaproszenie dla 4 osób.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 4 ZAPROSZENIA NA KIELCE BIKE-EXPO W TARGACH KIELCE


W ramach prenumeraty cyfrowej Echa Dnia, przez 30 dni:

Ta promocja trwa tylko do 22 września!

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 4 ZAPROSZENIA NA KIELCE BIKE-EXPO W TARGACH KIELCEZłoty rower przyjedzie do Kielc - WSZYSTKO O KIELCE BIKE-EXPO 2017


ZOBACZ Regulamin akcji promocyjnej

Targi rowerowe pełne nowości [JAK ZDOBYĆ BILETY]
Miłosz Skiba

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem w 2000 roku. Najpierw w Gazecie Wyborczej, a od 2005 w Echu Dnia opisuję sprawy z tematyki społecznej, kulturalnej, politycznej i kryminalnej. Obecnie zajmuję się rozwojem internetu, nowych mediów oraz projektów specjalnych w Echu Dnia i w Naszym Mieście. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.