Są Kielce, będzie Lwów. Nowy projekt rowerowy na Wschodzie

Czytaj dalej
redakcja

Są Kielce, będzie Lwów. Nowy projekt rowerowy na Wschodzie

redakcja

Kielce Bike – Expo to targi, które na przestrzeni ośmiu lat stały się jedną z najważniejszych wystaw branży rowerowej w Europie. Sukces imprezy inspiruje organizatorów do podejmowania kolejnych wyzwań. O nowym projekcie Lviv Bike Expo rozmawiamy z Dariuszem Michalakiem, Dyrektorem Grupy Projektów w Targach Kielce.

Kielce Bike Expo to duży sukces Targów Kielce. Czy teraz miłością do rowerów chcecie zarazić wschodnich sąsiadów?
Międzynarodowe Targi Rowerowe to wydarzenie o niesamowitej atmosferze. W czasie tej wystawy, w halach wystawienniczych czuć pasję i energię. Nie jest to zasługa wyłącznie organizatorów, ale całej branży rowerowej. Branży, która ma wielkie możliwości i apetyt na kolejne rynki. A Ukraina to rynek z potencjałem, kultura rowerowa w tym kraju dynamicznie się rozwija. Historia pamięta też kultowy rower ukraina - wierzę, że to dobry omen.

Skąd pomysł na organizowanie imprezy we Lwowie?
Wynika to właśnie z możliwości tego rynku, ale też dotychczasowej współpracy Targów Kielce z naszym wschodnim partnerem, Gal Expo we Lwowie. W ubiegłym roku zorganizowaliśmy wspólnie wystawę o tematyce rolniczej. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, czego efektem były naprawdę udane targi.

Jakie są założenia tej wystawy?
Lviv Bike Expo to jedne kontraktacyjne targi na Ukrainie. Głównym celem wystawy jest umożliwienie polskim producentom prezentacji na wschodnich rynkach. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzeniu, krajowe firmy będą mogły nawiązać nowe, biznesowe relacje.

Co będzie można zobaczyć w czasie tych targów?
Współorganizatorem wystawy jest Polskie Stowarzyszenie Rowerowe, które zrzesza 75 firm - producentów i importerów rowerów oraz części rowerowych. To między innymi ich ofertę będzie można zobaczyć podczas Lviv Bike Expo. W wydarzeniu wezmą udział również firmy, które na krajowym rynku osiągnęły już wszystko i chcą rozwinąć swoje skrzydła za granicą. Targi we Lwowie to też wielka szansa dla ukraińskich przedsiębiorców. Oni z pewnością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony przed potencjalnymi, polskimi partnerami. Obecnie pracujemy nad programem imprezy, ale już teraz mogę zapewnić, że będzie on obfitował w wiele prezentacji i pokazów.

Czytaj więcej o Kielce Bike-Expo 2017

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.