BIKE AWARD 2017 - cenna nagroda dla branży rowerowej

Czytaj dalej
archiwum

BIKE AWARD 2017 - cenna nagroda dla branży rowerowej

archiwum

Tradycyjnie podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce Bike – Expo, nagrodzone zostaną najlepsze produkty, prezentowane przez firmy z całego świata. Wystawcy rywalizować będą o statuetkę BIKE AWARD, która zadebiutowała w ubiegłym roku.

O nagrody walczyć warto – wie to każdy marketingowiec. Naprawdę dobry produkt zasługuje na potwierdzenie jego wyjątkowości, dzięki niezależnej opinii ekspertów. Branżowe nagrody są potwierdzeniem dbałości o jakość i rozwój produktów, a przy okazji wpływają na pozytywny wizerunek firmy.

Nowa nagroda przyznawana w czasie Kielce Bike – Expo zyskuje na znaczeniu w branży rowerowej. Choć po raz pierwszy wręczano ją rok temu, już stała się synonimem najwyższej jakości i innowacyjności. Komisja konkursowa, w skład której wchodzą branżowi specjaliści, w tym roku przyzna nagrody w ośmiu kategoriach: innowacje techniczne, design, design polski, produkt polski, bezpieczeństwo, zabezpieczenie przed kradzieżą, produkt dla kobiet oraz produkt dla dzieci.

- Konkurs, który odbywa się w czasie targów Kielce Bike-Expo cieszy się coraz większą popularnością wśród wystawców. W ubiegłym roku do rywalizacji o nagrodę Bike Award stanęły aż 122 produkty. Prestiż narody rośnie, więc wszystko wskazuje na to, że w tym roku zgłoszeń do konkursu może być jeszcze więcej – mówi Joanna Marcjan, Project Manager.

Zwycięzców nagrody poznamy już pierwszego dnia targów, w czasie uroczystej gali.

Czytaj więcej o Kielce Bike-Expo 2017

archiwum

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.