Krzysztof Gil

KIELCE BIKE-EXPO IDZIE ZA CIOSEM

KIELCE BIKE-EXPO IDZIE ZA CIOSEM
Krzysztof Gil

Już po raz ósmy największe targi rowerowe Europy Środkowo- Wschodniej zagoszczą w Kielcach. Jak co roku ze świeżą energią, jeszcze większą różnorodnością i nowymi pomysłami. Słupki, wykresy i diagramy nie kłamią.

Targi Bike-Expo z roku na rok coraz bardziej się rozwijają. Suma odwiedzających w zeszłym roku przekroczyła 8 tysięcy, a liczba wystawców stabilnie dąży do 300.

KIELCE BIKE-EXPO IDZIE ZA CIOSEM

To ogromny sukces, że od tylu lat targi w Kielcach nie wchodzą w etap stagnacji i ani na chwilę nie zwalniają. Rosnące liczby przyciągają nowych wystawców, a ci jeszcze więcej zwiedzających. Za te osiągnięcia przyznano Targom wyróżnienie BBC za jakość usług – Europejski Medal.

KIELCE BIKE-EXPO IDZIE ZA CIOSEM

Sukces tego przedsięwzięcia być może polega na tym, że to nie są tylko targi rowerowe. Oprócz firm prezentujących rowery i akcesoria, do Kielc przyjeżdżają media rowerowe z całej Polski oraz stowarzyszenia, instytucje i organizacje branżowe. Swoje stoiska mają też przedstawiciele szeroko pojętej turystyki. Co roku targom towarzyszy również maraton rowerowy współorganizowany przez największe krajowe serie (zamiennie Bike Maraton, Poland Bike Marathon i Mazovia MTB Marathon). Na imprezę przyjeżdżają również gwiazdy polskiego kolarstwa, w ubiegłym roku ważnym punktem programu było spotkanie z Mają Włoszczowską.

KIELCE BIKE-EXPO IDZIE ZA CIOSEM

Targi Bike-Expo to wydarzenie o skali międzynarodowej. W 2017 roku pojawią się przedstawiciele 30 krajów, nie tylko europejskich. W Kielcach zagoszczą również Chiny, Indie, Republika Południowej Afryki czy USA. To wszystko odbywa się w imponującym, drugim pod względem wielkości ośrodku wystawienniczym w Europie. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja przedstawianych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że wystawa jednośladów w Kielcach to wydarzenie cenione i oczekiwane. W tym roku

Czytaj więcej o Kielce Bike-Expo 2017

Krzysztof Gil

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.