Słoneczne kosmetyki pełne uzdrowiskowych skarbów

Czytaj dalej
redakcja

Słoneczne kosmetyki pełne uzdrowiskowych skarbów

redakcja

Ekskluzywne „Słoneczne Kosmetyki” produkowane dla „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. zdobywają uznanie kobiet w całej Polsce. Panie sięgają po preparaty z uwagi na ich prozdrowotne właściwości. Kremy, żele, mydła i balsamy powstały bowiem na bazie naturalnych substratów leczniczych dostępnych w kurorcie.


Woda siarczkowa, solanka jodkowa i borowina oraz naturalna woda mineralna są największym bogactwem buskiego Uzdrowiska. Te aktywne biologicznie surowce od lat stosuje się przy zabiegach realizowanych w zakładach przyrodoleczniczych na terenie kurortu. Substancje wspomagają terapię wielu schorzeń: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych czy dermatologicznych. Gwarancja skuteczności kuracji z wykorzystaniem tych środków leczniczych rokrocznie przyciąga do Buska-Zdroju tysiące gości z Polski oraz Europy, a nawet świata.

- Pomysł stworzenia linii kosmetyków na bazie wody siarczkowej, solanki jodkowej i borowiny wyszedł od naszych klientów, którzy po zakończeniu pobytu w sanatoriach oraz szpitalach chcieli zabrać ze sobą do domu jakąś część uzdrowiskowych skarbów. Wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom. Tak powstały „Słoneczne Kosmetyki” – opowiada Wojciech Legawiec, prezes zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój”.

Gama produktów jest szeroka. To żel do mycia twarzy, krem do twarzy na dzień oraz na noc, żel pod prysznic, krem do rąk, balsam do ciała, a także mydła w płynie oraz seria soli do kąpieli w czterech wariantach zapachowych: szlachetne drzewo cedrowe, słodka mandarynka, owocowo-orientalne, biała piwonia. Preparaty są zdrowe i ekologiczne, z dużą zawartością witamin A, B i E oraz składników mineralnych.

- „Słoneczne Kosmetyki” przy regularnym stosowaniu długotrwale nawilżają, regenerują i odświeżają, przynosząc ukojenie zmęczonej skórze. Poprawiają zdrowie i samopoczucie. Oprócz tego stanowią doskonałe uzupełnienie kuracji w buskim kurorcie oraz nieodzowną część każdego domowego SPA – podkreśla Wojciech Legawiec, prezes zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój”.

- Prozdrowotne właściwości sprawiły, że czytelnicy „Echa Dnia” docenili walory naszych
naturalnych kosmetyków w konkursie „Nasze Dobre Świętokrzyskie” wybierając „Słoneczne Kosmetyki” jako Najpopularniejszy Produkt Świętokrzyski w 2014 roku w kategorii produkty przemysłowe. „Słoneczne Kosmetyki” stają się rozpoznawalną marką , która systematycznie pnie się do góry w rankingu produktów z branży kosmetycznej. W niedalekiej przyszłości „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. planuje wzbogacenie oferty kosmetycznej o nowe produkty, powstałe także na bazie naturalnych bogactw Uzdrowiska – dodaje Wojciech Legawiec.

DZIAŁ SPRZEDAŻY "SŁONECZNE KOSMETYKI"Wełecz 178
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 20 68
fax. 41 378 23 13
e-mail: buskowianka@ubz.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

redakcja

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.