„Buskowianka” – gasi pragnienie i dodaje energii

Czytaj dalej
redakcja

„Buskowianka” – gasi pragnienie i dodaje energii

redakcja

Bogata w mikroelementy, perfekcyjnie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, dodaje sił witalnych, przeciwdziała zmęczeniu, wspomaga przemianę materii, uspokaja, doskonale orzeźwia i skutecznie gasi pragnienie – taka jest właśnie „Buskowianka”, naturalna woda mineralna z województwa świętokrzyskiego.

Produkowana od 1960 roku przez „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. „Buskowianka” to naturalna woda mineralna średniozmineralizowana, średnionasycona CO2 czerpana z ujęcia „Nowy Nurek” w Busku-Zdroju. Pochodzi z zasobów podziemnych, dobrze izolowanych utworami geologicznymi od zanieczyszczeń zewnętrznych. „Buskowianka” jest gwarancją czystości pod względem chemicznym i mikrobiologicznym.

Cieszy się uznaniem wśród klientów, szczególnie dbających o zdrowie i kondycję fizyczną. Zalecana jest w profilaktyce osteoporozy, schorzeń nowotworowych, układu mięśniowo-nerwowego. Pomaga w leczeniu schorzeń metabolicznych, takich jak cukrzyca, dna moczowa, miażdżyca. „Buskowianka” przyspiesza wydalanie szkodliwych toksyn z organizmu.

Naturalna Woda Mineralna „Buskowianka” była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana podczas branżowych imprez wystawienniczych i targów. Produkt zdobył między innymi Nagrodę Specjalną kapituły ORŁA AGROBIZNESU za jakość, prozdrowotność i 50 lat tradycji.

DZIAŁ SPRZEDAŻY WODY MINERALNEJ "BUSKOWIANKA"Wełecz 178
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 20 68
fax. 41 378 23 13
e-mail: buskowianka@ubz.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

redakcja

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.