Połączenie 200 lat tradycji z nowoczesnością

Czytaj dalej
redakcja

Połączenie 200 lat tradycji z nowoczesnością

redakcja

Sanatorium „Marconi” to najbardziej rozpoznawalny obiekt "Uzdrowiska Busko-Zdrój" S.A. Łączy blisko 200 lat tradycji z nowoczesnością. Został oddany do użytku w 1836 roku, a powstał według projektu architekta włoskiego pochodzenia - Henryka Marconiego.

Sanatorium jest wizytówką całego Uzdrowiska. Znajdują się tu komfortowo wyposażone apartamenty, pokoje 1- i 2-osobowe o wysokim standardzie oraz baza zabiegowa. Obiekt posiada bezprzewodowy dostęp do internetu. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Doskonałym uzupełnieniem kuracji jest możliwość skorzystania z szerokiej gamy imprez odbywających się w Sali Koncertowej Sanatorium "Marconi". Znajduje się tu również nowoczesne Centrum Konferencyjne.

Sanatorium „Marconi” położone jest w kilkuhektarowym zabytkowym Parku Zdrojowym dającym szerokie możliwości aktywnego wypoczynku po zabiegach. - To wszystko sprawi, że poczują się Państwo u nas wyjątkowo, a spędzony tu czas pozostawi wspaniałe wspomnienia – mówi Marcin Nurek, dyrektor sanatorium „Marconi”.

CZYTAJ WIĘCEJ

redakcja

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.