Wygraj piękne mieszkanie i 30 tysięcy złotych

Czytaj dalej
Marzena Smoręda

Wygraj piękne mieszkanie i 30 tysięcy złotych

Marzena Smoręda

Trwa nasza wielka loteria „Echa Dnia” – „Mieszkanie za czytanie”. Wystarczy wykupić abonament elektronicznego wydania Echa Dnia, by mieć szansę na wygraną luksusowego mieszkania, nowoczesnego samochodu i nagród pieniężnych. Łączna pula nagród to ponad 260 tysięcy złotych!

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Przygotowaliśmy cenne nagrody. Główną jest luksusowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych, z balkonem o powierzchni 4 metrów kwadratowych oraz komórką lokatorską. Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnych i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy.

WYGRAJ MIESZKANIE - ZOBACZ JE

Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

WYGRAJ SAMOCHÓD - POZNAJ GO

Oprócz nagrody głównej, w naszej loterii jest do zdobycia samochód marki Peugeot 301. Pulę nagród uzupełniają także pieniądze – do zdobycia jest łącznie 14 nagród w gotówce: 4 nagrody po 5000 złotych i 10 nagród po 1000 złotych.

Jak wygrać mieszkanie, samochód lub nagrody pieniężne?

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY LOTERII ECHA DNIA

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Marzena Smoręda

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.