Jak grać w loterii „Echa Dnia”? Oto szczegółowe zasady udziału

Czytaj dalej
Marzena Smoręda

Jak grać w loterii „Echa Dnia”? Oto szczegółowe zasady udziału

Marzena Smoręda

Trwa loteria „Echa Dnia”. Główną nagrodą jest dwupokojowe, 45-metrowe mieszkanie w Kielcach, samochód peugeot 301 i nagrody pieniężne w łącznej kwocie 30 tysięcy złotych. Wystarczy zebrać 12 kuponów z wydania papierowego lub wykupić abonament elektroniczny, który czterokrotnie zwiększa szansę na wygraną w loterii. Podajemy szczegółowe zasady udziału w loterii Echa Dnia.

Codziennie, od 23 września 2016 roku do 2 maja 2017 roku w „Echu Dnia” zamieszczane będą kupony. Wystarczy zebrać 12, by wziąć udział w losowaniu nagród – luksusowego mieszkania, auta i nagród pieniężnych.

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Pierwszy kupon
Pierwszy kupon już w piątek, 23 września, w „Echu Dnia”. W loterii może wziąć udział każdy pełnoletni czytelnik „Echa Dnia”, który uzbiera minimum 12 oryginalnych, kolejnych, następujących po sobie kuponów i dostarczy je do redakcji „Echa Dnia” w określonych terminach. Wśród osób, które przyślą do naszych redakcji komplety 12 kuponów, rozlosujemy mieszkanie, samochód Peugeot 301 oraz 4 nagrody po 5000 złotych i 10 po 1000 złotych. Wartość nagród to 263 549 złotych.

Joker
Czytelnicy, którym do pełnego zestawu 12 kolejnych kuponów brakuje jednego kuponu, mogą go zastąpić kuponem „Joker”. Jeden kupon „Joker” zastępuje jeden dowolny brakujący kupon. Kupony „Joker” będą publikowane obok zwykłych kuponów raz w miesiącu, w soboty, w czasie trwania loterii.

Losowania
W trakcie loterii odbędzie się pięć losowań. Do pierwszego, 17 listopada 2016 roku przeznaczyliśmy samochód Peugeot 301, jedną nagrodę pieniężną 5000 złotych i jedną nagrodę pieniężną 1000 złotych, do losowań w dniach: 5 stycznia 2017 roku, 16 lutego 2017 roku i 30 marca 2017 roku – przeznaczyliśmy po jednej nagrodzie w wysokości 5000 złotych i dwie nagrody po 1000 złotych – w każdym z losowań. W piątym – głównym losowaniu, które odbędzie się 18 maja 2017 roku, poznamy laureatów nagrody głównej – mieszkania o wartości 191. 049 złotych i 3 nagród pieniężnych po 1000 złotych.

Im wcześniej, tym lepiej
Uwaga, im wcześniej weźmie się udział w losowaniu, tym większe są szanse na wygraną, bo zestawy kuponów biorą udział w każdym z losowań.

Prenumerata zwiększa szanse
Dodatkowa szansa na wygraną w konkursie to Karta Prenumeratora. Każdy, kto zamówi prenumeratę „Echa Dnia” na minimum jeden miesiąc, otrzymuje jedną Kartę Prenumeratora. Zamawiając prenumeratę „Echa Dnia” na kwartał, można otrzymać trzy Karty Prenumeratora.

Karty Prenumeratora wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Karta zastępuje zestaw 12 kuponów. Karty Prenumeratora należy dostarczać do losowań, tak jak zestawy kuponów – w sposób i w terminach określonych w regulaminie.

Dostęp elektroniczny to cztery razy większa szansa na wygraną!

W trakcie trwania loterii można też wykupić abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc lub kwartał. Miesięczny dostęp do wydania elektronicznego, to 4 karty abonamentowe czyli cztery zestawy 12 kuponów. Z kolei kwartalny dostęp do wydania elektronicznego to 12 kart abonamentowych czyli aż 12 zestawów 12 kuponów uprawniających do udziału w loterii.

Po zakupie abonamentu do treści elektronicznych, Czytelnik staje się uczestnikiem loterii, a przysługujące mu Karty Abonamentowe są drukowane przez Organizatora, pakowane w osobnych kopertach z dopiskiem „Mieszkanie za czytanie” i umieszczane w urnie do najbliższego losowania.

Wystarczy w okresie od 23.09.2016 roku do 02.05.2017 roku zakupić abonament dostępu do treści elektronicznych poprzez stronę plus.echodnia.eu/wez-udzial na miesiąc lub kwartał.
Jeden zakupiony abonament uprawnia do otrzymania 4 Kart Abonamentowych, które wezmą udział w losowaniu nagród.

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII


Jedna osoba może wykupić nieograniczoną ilość dostępów do wydania elektronicznego „Echa Dnia”.

Potwierdzenie zakupu abonamentu poprzez plus.echodnia.eu/wez-udzial jest jednoznaczne z dołączeniem do uczestników loterii i nie wymaga od uczestnika loterii żadnej dodatkowej aktywności.

Terminy, w jakich należy wykupić abonament, aby wziąć udział w konkretnych losowaniach

Godzina 15.00 jest datą zaksięgowania wpłaty, konieczną do udziału Karty Abonamentowej w losowaniu

Nie czekaj do ostatniej chwili – kup już dziś dostęp do treści elektronicznych poprzez stronę plus.echodnia.eu/wez-udzial

Aby kupić abonament:

  1. Zarejestruj się w serwisie plus.echodnia.eu
  2. Wybierz abonament miesięczny lub kwartalny na stronie plus.echodnia.eu/wez-udzial
  3. Dokonaj płatności
  4. I gotowe! Karty Abonamentowe zostaną uzupełnione i wydrukowane przez Organizatora loterii i dołączone do pozostałych zgłoszeń, które wezmą udział w losowaniu nagród

Pamiętaj! Nie ma żadnych limitów dotyczących wykupionych abonamentów - możesz kupić ich dowolną liczbę. Abonament odpowiednio się wydłuży, a Twoje szanse wzrosną!

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Marzena Smoręda

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.