To mieszkanie może być Twoje! Zobacz jak idzie budowa [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Paula Goszczyńska

To mieszkanie może być Twoje! Zobacz jak idzie budowa [WIDEO, ZDJĘCIA]

Paula Goszczyńska

Zapraszamy Państwa do udziału w siódmej edycji loterii „Echa Dnia” – „Mieszkanie za czytanie”. Loteria ruszyła w piątek, 23 września ale w każdej chwili można się dołączyć do gry – wystarczy 12 kuponów z :Echa Dnia” lub wykupienie dostępu do wydania elektronicznego. Przygotowaliśmy cenne nagrody. Główną jest luksusowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych, z balkonem o powierzchni 4 metrów kwadratowych. Sprawdziliśmy, co dzieje się na budowie?

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

W tej chwili na osiedlu Apartamenty Witosa w Kielcach trwa krycie i izolowanie dachów budynków. Zakończono właśnie montaż okien na drugim piętrze, a w przyszłym tygodniu okna wstawiane będą na wyższych kondygnacjach.

- Pomimo niekorzystnej pogody, nastawiamy się, że w ciągu dwóch tygodni budynek będzie w stanie zamkniętym i zaczniemy go ogrzewać. W mieszkaniu konkursowym zostały już zamontowane okna bardzo dobrej jakości oraz instalacje elektryczne podtynkowe. Gotowa jest także instalacja wodociągowa i kanalizacja podposadzkowa. W łazience także widać efekty. Założyliśmy tam kanalizację sanitarną, rozprowadzona jest również instalacja wodna– informuje Łukasz Nowak, kierownik budowy.

Kolejnym etapem prac na budowie będą prace elewacyjne na zewnątrz, tynki wewnętrzne gipsowe, a także montaż fasad aluminiowych. Praca na budowie wre, a do efektu finalnego coraz bliżej.

Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie, to nagroda główna w loterii promocyjnej Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”, znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnej i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy .

Osiedle składa się z dwóch eleganckich i nowoczesnych budynków wielorodzinnych oraz jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. W podziemiu budynków mieścić się będą garaże dla samochodów.

Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.

WYGRAJ RÓWNIEŻ SAMOCHÓD - POZNAJ GO

Powierzchnia użytkowa mieszkania, które znajduje się na I piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wynosi 44,43 metry kwadratowe. W jego skład wchodzą: salon o powierzchni 16,35 metrów kwadratowych, sypialnia, która ma 9,32 metrów kwadratowych, kuchnia o powierzchni 7,45 metrów kwadratowych, łazienka i przedpokój. Z okien mieszkania rozpościera się widok na południowy-wschód.

Do mieszkania należeć będzie także balkon, wyłożony antypoślizgowymi i mrozoodpornymi płytkami ceramicznymi z balustradami ze nierdzewnej stali wypełnionymi szkłem. Mieszkańcy będą mieli także do dyspozycji komórkę lokatorską, usytuowaną na poziomie -1.

Ściany wewnętrzne mieszkania, które można wygrać w konkursie, otynkowane będą tynkiem gipsowym. W łazience zastosowany zostanie tynk cementowo-wapienny. Trzyszybowe okna z mikrouchylaniem i nawiewnikami higrosterowanymi wykonane zostaną z PCV w okleinie w kolorze orzecha włoskiego. Wykończone będą marmurowymi parapetami wewnętrznymi w kolorze luna beige. Mieszkanie wyposażone będzie w antywłamaniowe drzwi wejściowe z ościeżnicą metalową w kolorze jasnego orzecha.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY LOTERII ECHA DNIA

Lokal ogrzewany będzie poprzez instalację centralnego ogrzewania. Znajdować się w nim będą instalacje telefoniczna, TV i domofonowa. W budynku projektanci zastosują nowoczesną wentylację hybrydową.

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Paula Goszczyńska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.