OSIEDLE PRZY PARKU rośnie w oczach!

Czytaj dalej
OSIEDLE PRZY PARKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OSIEDLE PRZY PARKU rośnie w oczach!

OSIEDLE PRZY PARKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górki Czarnowskie przy ul. Bolesława Chrobrego trwa budowa nowoczesnego, wyposażonego we wszystkie niezbędne udogodnienia Osiedla Przy Parku. Inwestorem jest istniejąca od prawie 30 lat na rynku kieleckim i realizująca inwestycje budowlane w całej Polsce firma PHU Spurek, zaś autorem projektu jest kieleckie biuro projektowe, firma Detan.

W ramach przedsięwzięcia powstaje 168 mieszkań, od 1 do 5 pokoi o zróżnicowanym metrażu. Sam budynek to 5 połączonych ze sobą segmentów, trzy i sześcio kondygnacyjnych, z których każdy wyposażony zostanie w cichobieżne windy już od poziomu dwupoziomowego wielostanowiskowego garażu, w którym oprócz miejsc postojowych dla samochodów osobowych, zlokalizowane będą komórki lokatorskie, a także rowerownia i wózkowania.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Całe Osiedle skierowane jest na Park od strony południowej z jednoczesnym przepięknym widokiem na Wzgórze Karczówka. Rozciągający się na wschód i zachód teren Parku, gwarantuje widok na niego i panoramę miasta z każdego mieszkania i przylegających do nich dużych balkonów i tarasów. To także gwarancja, że w najbliższej okolicy nie powstanie nic co mogłoby te widoki zasłonić.

Na terenie Parku znajdują się place zabaw dla dzieci, boiska do kosza, siatkówki, piłki nożnej, stoły do gry w ping – ponga, zewnętrzna siłownia a także miejsce do zorganizowania ze znajomymi grilla czy ogniska. To idealne miejsce na całoroczną rekreację, odprężenie i relaks na świeżym powietrzu w miejscu zamieszkania.

Dużym atutem inwestycji jest wysokość pomieszczeń – parter 3,36m i 2,90m na pozostałych kondygnacjach.

Osiedle Przy Parku to także ekologiczne rozwiązania. Jego mieszkańcy zapłacą mniejsze rachunki dzięki zamontowanym panelom fotowoltaicznym zasilającym części wspólne, a właściciele samochodów elektrycznych będą mogli skorzystać ze stacji ładowania pojazdów.

Na terenie osiedla zlokalizowana będzie również cześć usługowo – handlowa, dzięki której mieszkańcy będą mogli zaspokoić codzienne potrzeby.

Całość projektu Osiedla Przy Parku ma elegancki loftowy charakter, z nowoczesną architekturą i dbałością o każdy detal.
Zamieszkaj z dala od zgiełku miasta a jednak mając je w zasięgu ręki. Osiedle przy Parku to bliskość do centrum i do głównych dróg wylotowych z miasta. Lokalizacja na miarę Twoich potrzeb. Tu znajdziesz Idealny balans pomiędzy naturą a wygodami życia w mieście!

Osiedle Przy Parku to:


Odwiedź Nas w biurze sprzedaży na ulicy Oskara Kolberga 19.
+48 505 555 955
www.osiedleprzyparku.com

OSIEDLE PRZY PARKU rośnie w oczach!
OSIEDLE PRZY PARKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.