Zobacz opinie i uwagi Czytelników

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz opinie i uwagi Czytelników

(GM)

Zobacz jakie opinie i uwagi zgłosili Czytelnicy 2 grudnia 2015 roku.

Mieszkaniec Bloku 49: - W Zielonej Górze przy ul. Lisiej 49 i 39 są ocieplane budynki. I bardzo dobrze. Ale porządek, jaki ta ekipa po sobie zostawia pozostawia wiele do życzenia.

Zdzisław Piotrowski: - Cieszy mnie, że harcerze wracają do pałacyku przy al. Niepodległości w Zielonej Górze. Pamiętam jak urzędował tam zarząd hufca w osobie druha Czarnucha przed objęciem przez niego dyrekcji szkoły („Żale domu harcerze - „GL” z 2 grudnia 2015 r.).

Zielonogórzanka: - Cieszę się, że orkiestra Jurka Owsiaka zagra w naszym mieście, że mimo trudności udało się zawiązać sztab. Wielkie brawa dla Szkoły Podstawowej nr 14 („Orkiestra jednak zagra! Dzięki SP - 14” - „GL” z 2 grudnia 2015 roku).

Czytelnik z Zielonej Góry: - Jestem oburzony na naszą służbę zdrowia, która w większości tak po macoszemu traktuje ludzi starszych. W PRL-u, na który tak narzekamy, nie wszystko było złe i do zburzenia. Wtedy lekarze czekali na pacjentów, a dziś pacjenci czekają na lekarzy („Trzeba mieć siłę i zdrowie, by dobić się do specjalisty” - „GL” z 2 grudnia 2015 r.).

Emeryt: - Uważam, że to dobrze, że jest taki projekt, by wszyscy płacili po 10 zł za rtv. Tym bardziej, że to nic nowego, bo taki pomysł z powodzeniem już funkcjonuje w wielu państwach europejskich („Zapłacimy po 10 złotych na media publiczne” - „GL” z 2 grudnia 2015 roku.”). W każdym bądź razie jest to ciekawy początek decyzji PiS.

Lubuszanin: - Przed wyborami były wielkie bunty górników. PiS zapowiadał, że nie będzie zamykał kopalń. A teraz słyszę, że nie będą zamykanie kopalnie, tylko nierentowne szyby. A czym się różni zamykanie szybów od zamykania kopalń? Przecież zamykanie szybów, to śmierć dla kopalni.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.