Dorota Kułaga

Znamy tajemnicę niezwykłej siły graczy Korony

- Gdy dostałem propozycję z Korony, to się nie zastanawiałem. Zostawiłem pracę w Warszawie i przyjechałem do Kielc - mówi Michał Dutkiewicz Fot. Krzysztof Krogulec
- Gdy dostałem propozycję z Korony, to się nie zastanawiałem. Zostawiłem pracę w Warszawie i przyjechałem do Kielc - mówi Michał Dutkiewicz
Dorota Kułaga

Piłkarze Korony Kielce, którzy występują w Lotto Ekstraklasie, są niezwykle chwaleni za grę, imponują też przygotowaniem fizycznym. Pod tym względem prezentują się najlepiej w ekstraklasie. Jaka jest tajemnica ich siły . To w dużej mierze zasługa trenera przygotowania fizycznego Michała Dutkiewicza.

O tajnikach tego przygotowania, odżywianiu zawodników, słynnej już nutelli i wyjątkowej pracy w Koronie rozmawiamy z Michałem Dutkiewiczem, trenerem przygotowania fizycznego w kieleckim klubie.

 Tylko nam zdradza, co zmieniło się w przygotowaniach Korony Kielce po przyjściu Gino Lettieriego. Mówi o odżywianiu piłkarzy, słynnej nutelli i o tym, który zawodnik ma najlepszy wyskok, a kto jest najszybszy. Mówi też o metodach swojej pracy, które dały wielki sukces.  

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dorota Kułaga

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.