Wygrałem 1000 złotych w loterii "Mieszkanie za czytanie". Za wygraną zaprenumeruję Nowiny

Czytaj dalej
Ula Sobol

Wygrałem 1000 złotych w loterii "Mieszkanie za czytanie". Za wygraną zaprenumeruję Nowiny

Ula Sobol

Rozdajemy nagrody z czwartkowego losowania w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Zbigniew Pacześniak z Rzeszowa wygrał 1000 zł, a szczęście przyniosła mu Karta Prenumeratora.

- Byłem miło zaskoczony, jak dowiedziałem się, że moje imię i nazwisko znajduje się na liście laureatów pierwszego losowania - wyznaje pan Zbigniew.

Radosną wiadomość naszemu laureatowi przekazał syn.

- Początkowo nie mogłem w to uwierzyć. Grałem we wszystkich edycjach loterii i nigdy nie udało się nic wygrać - dodaje z uśmiechem mieszkaniec Rzeszowa. - Trzeba mieć naprawdę duże szczęście, aby zostać wylosowanym wśród tylu nadesłanych i przyniesionych kopert.

Karta Prenumeratora przyniosła szczęście

Pan Zbigniew codziennie przegląda naszą gazetę.

- Odkąd nauczyłem się czytać - precyzuje nasz laureat. - Nowiny od zawsze goszczą w moim domu.

Pan Zbigniew jest też prenumeratorem Nowin i szczęście przyniosła mu Karta Prenumeratora, którą nasi prenumeratorzy otrzymują raz w miesiącu. Jedna Karta Prenumeratora zastępuje 10 kuponów loteryjnych.

Nagroda bardzo zmotywowała naszego Czytelnika i zachęciła do udziału w dalszej grze.

- Za wygraną gotówkę oczywiście zaprenumeruję Nowiny - dodaje z uśmiechem pan Zbigniew.

Dziś możesz się włączyć do gry

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą. Chcesz zyskać więcej, zaprenumeruj Nowiny. Każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii.

Karta Abonamentowa również stanowi pojedynczy zestaw kuponów. Każdy, kto wykupi abonament za 29 zł, przysługuje mu 4 Karty Abonamentowe stanowiące szanse w loterii. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.