Wieczór z Arturem Barcisiem

Czytaj dalej
MM

Wieczór z Arturem Barcisiem

MM

W najbliższą środę, 25 września, o godz. 18 będzie można wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu. W ramach cyklu „Gwiazdy w Bałuckim” do Centrum Twórczości „Lutnia” przy ul. Łanowej 14 przyjedzie znany aktor, Artur Barciś.

Artysta stworzył wiele niezapomnianych kreacji teatralnych, filmowych, ale również serialowych. Niezapomniany Tadzik Norek z kultowej komedii „Miodowe lata”, a obecnie podziwiany jako Arkadiusz Czerepach w serialu „Ranczo”. Absolwent PWSFTviT w Łodzi, był aktorem Teatru na Targówku, Teatru Narodowego, obecnie pracuje w Teatrze „Ateneum” w Warszawie. Popularność telewizyjną zyskał dzięki programowi dla dzieci „Okienko Pankracego”. W 1982 roku zagrał w filmie „Znachor”. Dalszą popularność przynosiły mu role drugoplanowe i epizodyczne w filmach oraz liczne role drugoplanowe w większości polskich seriali, m.in. w „Zmiennikach” (zagrał Wiesia Ceglarka).

Jako jedyny polski aktor wystąpił w dziewięciu częściach „Dekalogu” Krzysztofa Kieślowskiego. W teatrze stworzył wiele kreacji, m.in. w „Bogu Mordu” jako Alain czy w „Mayday” jako Stanley Gardner”. Głos pana Artura można usłyszeć w produkcjach dubbingowanych: w „Opowieściach z Narni”, „Flinstonach”, „Tylko Manhatan” i wielu innych.

Więcej informacji o spotkaniu z Arturem Barcisiem pod numerem (42) 652-62-27. Wstęp kosztuje 25 zł.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.