Urszula Sobol

W każdej chwili możesz włączyć się do gry o piękne mieszkanie

W każdej chwili możesz włączyć się do gry o piękne mieszkanie Fot. Przykładowa wizualizacja/Anna Góra
Urszula Sobol

Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone, położone w kompleksie SkyRes w samym Rzeszowa. Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników. Chcesz włączyć się do gry? Zacznij zbierać kupony lub wykup abonament za 29 zł i natychmiast zostaniesz uczestnikiem loterii.

W tej loterii udział mogą wziąć Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz. Uwaga! Za abonament miesięczny (29 zł) przysługują Czytelnikowi 4 Karty Abonamentowe, za kwartalny (87 złotych) 12 Kart Abonamentowych. Z kolei za półroczny (148 zł) - 24 Karty Abonamentowe.

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator.

Prenumerata zawsze daje więcej szans w loterii

Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a jej cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł, a abonament dostępu do treści elektronicznych tylko 29 zł.

Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, zaprenumeruj „Nowiny” w formie tradycyjnej w najbliższym urzędzie pocztowym, a w formie elektronicznej poprzez plus.nowiny24.pl

Warto wiedzieć, że wykupując np. abonament za 29 zł przez 30 dni możesz cieszyć się dostępem do wszystkich treści serwisów nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl, codziennym wydaniem Gazety Codziennej Nowin w wygodnym formacie PDF i bonusowym dostępem do portalu Ekstramagazyn.pl

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.