Uwaga, w czwartek wylosujemy kolejne nagrody pieniężne!

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Uwaga, w czwartek wylosujemy kolejne nagrody pieniężne!

Ula Sobol

W czwartek, 26 października, odbędzie się już drugie losowanie gotówki. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. W losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 25 października (środa) 2017 r. do godz. 15.

Drugie losowanie gotówki odbędzie się już 26 października 2017 roku. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Uwaga, w tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 25 października 2017 r. do godz. 15.

Czytelnikom, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią “Mieszkanie za czytanie” przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, aby grać o dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Mieszkanie przygotowuje firma Developres

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul.Warszawską i Lubelską w Rzeszowie. To świetne miejsce do zamieszkania, ale też znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Jak zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres, dwupokojowe mieszkanie będzie nowoczesne i funkcjonalne. A co najistotniejsze - w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Nagrodą dodatkową w loterii jest gotówka. W sumie rozdamy 50 000 złotych! Laureaci zostaną wyłonieni podczas publicznych losowań, których przebieg będzie nadzorowany przez osobę posiadającą świadectwo zawodowe uprawniające do nadzorowania loterii promocyjnych oraz komisję konkursową.


Zbieraj kupony lub wykup abonament

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w listopadzie. Dzięki temu Prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Włącz się do gry już dziś

Udział w loterii mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.