Tumsky Residence

Czytaj dalej

Tumsky Residence

Tumsky Residence to kameralna rezydencja położona na jedynej w Poznaniu wyspie na rzece Warta, przy ul. Zagórze 9.

W ofercie 44 komfortowe mieszkania, od kawalerek poprzez dwu i trzy aż po czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchni od 25 do 95 mkw. Na ostatnich piętrach zaprojektowano przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z przeszklonymi ścianami i rozległą panoramą terenów rzecznych. Parter przeznaczono na obszerne lokale usługowe.

Wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku miasta, nadrzeczna zieleń oraz bezpośrednie sąsiedztwo nadwarciańskich terenów rekreacyjnych stwarzają idealne warunki dla osób ceniących relaks na łonie natury. Ostrów Tumski jest dobrze skomunikowany z głównymi punktami Poznania, takimi jak Rondo Śródka, Stare Miasto czy Malta, a połączenie wyspy trzema mostami z centrum otwiera morze perspektyw miejskiego życia. Tumsky Residence to miejsce, które idealnie łączy nowoczesny, tętniący życiem rytm miasta z naturalną harmonią i wewnętrznym spokojem.

Ostrów Tumski, gdzie znajduje się inwestycja Tumsky Residence, to pomnik historii. Jest najstarszą częścią miasta i kolebką polskiej państwowości, pełną zabytków i ważnych punktów na historycznej mapie Poznania. Tumsky Residence łączy prestiż i komfort mieszkania z historią dostępną na wyciągnięcie ręki.

Termin oddania inwestycji: I kwartał 2021.

DOM-EKO

Poznań, 61-131
ul. Kaliska 22A/5
Tel./fax. (61) 824 41 16
e-mail: [email protected]


Odwiedź naszą stronę

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.