ZEMAX…NA LATA I BEZ KOROZJI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ZEMAX…NA LATA I BEZ KOROZJI

Materiał informacyjny

ZEMAX…NA LATA I BEZ KOROZJI

Firma ZEMAX powstała 1990 roku jako jednoosobowe przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Rozpoczęła działalność jako importer aerozoli, specjalizując się w dystrybucji, konsultacjach i innych usługach stosowania lakierów, kosmetyków samochodowych i aerozoli głównie firm MOTIP, DUPLI COLOR, PROSOL i KETEC z Niemiec.

W roku 1995 ZEMAX poszerzył dotychczasowy asortyment towarów o lakiery profesjonalnej linii dla lakierników ICI AUTOCOLOR instalując mieszalnik typu 2K. Główna siedziba firmy znajduję się w Kielcach, swój oddział posiadamy także w Białymstoku.

Współpracujemy z ponad 80 dostawcami z największymi producentami i importerami z branży lakierniczej: NOVOL, MOTIP DUPLI, BASF, BARPIMO, SAINT GOBAIN, BP TECHEM, SATA, INDASA, SECURA, NALMAT, WESCO, VOKE, TETROSYL, FILTER SERVICE, FARECLA i inni.

Sprzedajemy wszystko co jest związane z odnowieniem karoserii samochodu. Oferujemy wysokiej klasy:

• papiery ścierne,
• szpachle,
• aerozole,
• podkłady,
• lakiery samochodowe,
• taśmy lakiernicze,
• narzędzia,
• środki konserwujące,
• rozcieńczalniki,
• kosmetyki samochodowe,
• sprzęt ochrony osobistej,
• kabiny lakiernicze,
• inne urządzenia związane z lakierowaniem pojazdów.

Chcemy, by naszymi klientami nadal byli hobbyści - "specjaliści" od aerozoli oraz profesjonaliści: lakiernicy. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów, przez jakość produktów oraz serwis i kompetencje obsługi. W związku z nowymi zaczynającymi obowiązywać przepisami związanymi z ochroną środowiska, stawiamy sobie za cel propagowanie stosowania nowoczesnych i ekologicznych materiałów lakierniczych, farb i urządzeń, dzięki którym możemy chronić nasze środowisko w tym nasze piękne Góry Świętokrzyskie.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają specjalistycznych porad i informacji na temat oferowanych produktów, zakupy są czystą przyjemnością. Materiałami, którymi chcielibyśmy zainteresować lakierników są produkty marki SPECTRAL.

Technologia SPECTRAL oparta na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, produkowana z najlepszych dostępnych na rynku surowców maksymalizuje efektywność pracy w serwisach lakierniczych. Każdy z dostępnych w linii SPECTRAL produktów ( szpachlówki, podkłady, lakiery bazowe oraz dodatki lakiernicze) są ze sobą tak dobrane, aby maksymalnie ograniczyć pojawianie się błędów lakierniczych. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu produktów linii SPECTRAL przeprowadzamy kompleksową i szybką a co najważniejsze efektywną naprawę lakierniczą.

W zależności od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL można elastycznie dopasować np. poprzez dobór różnej szybkości utwardzania produktu oraz użycie odpowiednich rozcieńczalników w zależności od wielkości naprawy i temperatury otoczenia, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury, itd.

SPECTRAL to nie tylko materiały lakiernicze – to również zespół wysokiej klasy techników i szkoleniowców, zapewniających doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how z zakresu stosowania nowoczesnych materiałów lakierniczych SPECTRAL. Specjalistyczne szkolenia i prezentacje odbywają się zarówno w warsztatach lakierniczych, jak i w firmowym nowoczesnym Centrum Szkoleniowym, a wiedza przekazywana w tym czasie procentuje gwarancją sukcesu i zadowolenia zarówno lakiernika jak i klienta warsztatu lakierniczego.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy również specjalistyczne lakiery do wykorzystania przemysłowego linii INDUSTRIAL Coating System. Producentem tych lakierów jest firma Novol, która od ponad trzydziestu lat rozwija system produktów dla lakiernictwa samochodowego: od szerokiej gamy materiałów lakierniczych aż do zaawansowanych systemów doboru kolorów. Właśnie linia INDUSTRIAL jest rozwinięciem tych doświadczeń, adresowana jest ona do klientów przemysłowych zajmujących się produkcją autobusów, wagonów, naczep, zabudów specjalistycznych, maszyn rolniczych i budowlanych, konstrukcji stalowych, zbiorników itp. INDUSTRIAL Coating Systems to pełna technologia wymalowań przemysłowych, na którą składają się lakiery, podkłady antykorozyjne, szpachlówki oraz materiały uzupełniające mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim.

Przywiązujemy ogromną wagę do spełniania oczekiwań rynkowych: wysoka jakość surowców używanych do produkcji wyrobów z linii INDUSTRIAL sprawia, że uzyskiwane powłoki lakiernicze charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną, chemiczną oraz bardzo dobrymi właściwościami adhezyjnymi oraz antykorozyjnymi. Potwierdzają to użytkownicy systemu INDUSTRIAL oraz wyniki badań naszych materiałów, wykonywane w niezależnych laboratoriach. Jakość będąca priorytetem w czasie opracowywania naszych produktów, zaowocowała wdrożeniem systemu ISO 9001:2008, dzięki któremu możemy zagwarantować, że parametry naszych produktów, które trafiają do odbiorców w Europie, Azji oraz w Afryce, są poddawane drobiazgowej kontroli w czasie całego procesu wytwarzania. Dzięki zoptymalizowaniu przebiegu produkcji oraz receptur INDUSTRIAL Coating Systems charakteryzuje się zawsze takimi samymi wysokimi parametrami przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Potrzebujesz stałej opieki dla swojego samochodu? Oferujemy wysokiej jakości chemię samochodową do mycia oraz pielęgnacji twojego samochodu. Sprzedajemy kosmetyki samochodowe najlepszych światowych firm: TETROSYL, TURTLE WAX, SONAX.

Profesjonalne środki chemii samochodowej są najchętniej wybierane przez naszych klientów i właścicieli myjni samochodowych. Takie produkty oferuje Firma GRASS, które ZEMAX importuje i jest ich dystrybutorem w Polsce.

Firma GRASS jest producentem jednych z najlepszych profesjonalnych środków czystości do Twojego samochodu. Cała gama chemii do mycia i kosmetyków samochodowych jest idealna tak dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Oferujemy chemię samochodową do mycia i kosmetyki samochodowe, które już dawno zarekomendowali z najlepszej strony właściciele myjni samochodowych, myjni ciężarowych, studio detailingowych, warsztatów samochodowych, dilerów samochodowych, salonów i komisów, firm transportowych, PKP.

ZEMAX Sp. z o. o.
ul. Witosa 64A
25-561 Kielce

tel. 41 332 75 50, 41 332 75 51
e-mail: zemax@zemax.pl

www.zemax.pl

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.