Zamieszkaj na Wspólnej

Czytaj dalej
Zamieszkaj na Wspólnej

Zamieszkaj na Wspólnej

Zamieszkaj na Wspólnej

Zamieszkaj na Wspólnej!

Lokalizacja w samym centrum Kielc, przestronne pomieszczenia i nowoczesna architektura. To tylko niektóre zalety najnowszej kieleckiej inwestycji realizowanej przez EKO-INVEST Sp. z o.o.

Zamieszkaj na Wspólnej

Zamieszkaj na Wspólnej to nowa inwestycja mieszkaniowa. W ofercie znajduje się 76 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach. Klienci będą mieli do wyboru mieszkania od 1 do 5 pokoi, o powierzchni od 28 do 121 mkw. Na parterze budynku od strony ul. Wspólnej wydzielono przestrzeń dla lokali usługowych, które podniosą komfort mieszkańców.

Budynek będzie posiadał pięć pięter oraz trzy cichobieżne windy. Deweloper zadba o zapewnienie mieszkańcom dodatkowych przestrzeni na przechowywanie. Na poziomie -1 będą się znajdować komórki lokatorskie, miejsca postojowe oraz specjalne pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych.

Zamieszkaj na Wspólnej

To miejsce, które będzie sprzyjało integracji sąsiedzkiej oraz aktywnemu wypoczynkowi. W inwestycji znajdzie się specjalna strefa rekreacji z siłownią plenerową, w której mieszkańcy będą mogli zadbać o swoją kondycję fizyczną. Natomiast bliskość terenów zielonych zapewni wytchnienie po ciężkim dniu pracy i odpoczynek na łonie natury.

Projekt stanowi przykład nowoczesnego i eleganckiego budownictwa. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji balkony, loggie oraz duże tarasy, z których będzie rozciągał się wspaniały widok na Kielce.

Zamieszkaj na Wspólnej

Deweloper zadba o wygodę lokatorów i dostosuje inwestycję do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla zostanie stworzona m.in. piaskownica, w której będą mogły beztrosko spędzać czas wraz z rówieśnikami.
Zamieszkaj na Wspólnej to ogrodzone, monitorowane osiedle z całodobową ochroną. Co więcej, projekt pozwoli na wydzielenie dziedzińca z ograniczonym dostępem dla osób spoza inwestycji.

Zamieszkaj na Wspólnej

Komfort mieszkańcom zapewni zastosowana przez dewelopera izolacja akustyczna tzw. “cichych klatek schodowych” oraz okna 3-szybowe. Deweloper zadba również o obniżenie kosztów eksploatacyjnych dla przyszłych mieszkańców. Inwestycja zostanie wyposażona m.in. w instalację grzewczą zasilaną z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Projekt jest dedykowany wszystkim tym, którzy cenią kontakt z naturą oraz nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie im daje mieszkanie w centrum miasta. Osiedle położone jest w samym centrum Kielc, przy ulicy Wspólnej, w pobliżu licznych miejsc rekreacji, punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych i służby zdrowia, a także dworca PKP oraz licznych przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli w szybki i bezproblemowy sposób dostać się do głównych arterii miasta.

Zamieszkaj na Wspólnej

Biuro sprzedaży:
Ul. Batalionów Chłopskich 5A
25-671 Kielce
Tel. 607 083 000, 695 950 135
www.eko-invest.net

Zamieszkaj na Wspólnej

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.