Bartosz Gubernat

Wygrała milion w „Milionerach”. Kim jest naprawdę?

Maria Romanek przyznaje, że do teleturnieju przyciągnął ją w dużej mierze prowadzący - Hubert Urbański. - Chociaż wcześniej nigdy nie rozmawialiśmy, Fot. TVN Maria Romanek przyznaje, że do teleturnieju przyciągnął ją w dużej mierze prowadzący - Hubert Urbański. - Chociaż wcześniej nigdy nie rozmawialiśmy, bardzo go lubię.
Bartosz Gubernat

O matko, długopis mi dajcie! Takimi słowami zareagowała na pytanie za milion złotych. W odpowiedzi należało podać, ile to jest 1111 razy 1111. I chociaż z wykształcenia jest nauczycielką języka polskiego, a jak sama przyznaje, wśród jej głównych zainteresowań nie ma nauk ścisłych, z pytaniem poradziła sobie śpiewająco, obliczając działanie w pamięci. I to bez używania długopisu. Zaznaczając odpowiedź „B” - 1 234 321, wygrała okrągły milion złotych. Co ciekawe, główna nagroda padła dopiero po raz drugi w historii programu, po ośmiu latach przerwy.

Sołtys: życzę każdemu takiej sąsiadki

Maria Romanek jest emerytowaną nauczycielką języka polskiego. Mieszka w Bezmiechowej Dolnej koło Leska. Ma sześcioro dzieci. W miejscowości, która liczy zaledwie 500 mieszkańców jest postrzegana jako osoba niezwykle ciepła i pozytywna. - To typ społecznika. Zawsze zapracowana, udzielająca się społecznie. Życzę każdemu takiej sąsiadki - mówi Paweł Woźniak, sołtys Bezmiechowej Dolnej. Przyznaje, że dla tak małej wioski wygrana pani Marii to prawdziwa sensacja.

Kim jest kobieta , która zgarnęła milion? 

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Bartosz Gubernat

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.