Wygraj piękne mieszkanie i 30 tysięcy złotych

Czytaj dalej
Marzena Smoręda

Wygraj piękne mieszkanie i 30 tysięcy złotych

Marzena Smoręda

Trwa nasza wielka loteria „Echa Dnia” – „Mieszkanie za czytanie”. Wystarczy wykupić abonament elektronicznego wydania Echa Dnia, by mieć szansę na wygraną luksusowego mieszkania, nowoczesnego samochodu i nagród pieniężnych. Łączna pula nagród to ponad 260 tysięcy złotych!

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Przygotowaliśmy cenne nagrody. Główną jest luksusowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych, z balkonem o powierzchni 4 metrów kwadratowych oraz komórką lokatorską. Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnych i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy.

WYGRAJ MIESZKANIE - ZOBACZ JE

Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja wypoczynkowi i rekreacji.

WYGRAJ SAMOCHÓD - POZNAJ GO

Oprócz nagrody głównej, w naszej loterii jest do zdobycia samochód marki Peugeot 301. Pulę nagród uzupełniają także pieniądze – do zdobycia jest łącznie 14 nagród w gotówce: 4 nagrody po 5000 złotych i 10 nagród po 1000 złotych.

Jak wygrać mieszkanie, samochód lub nagrody pieniężne?

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY LOTERII ECHA DNIA

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Marzena Smoręda

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.