We wtorek w Targach Kielce ruszają targi obronne. Mamy dla Was bilety

Czytaj dalej
Miłosz Skiba

We wtorek w Targach Kielce ruszają targi obronne. Mamy dla Was bilety

Miłosz Skiba

Od 25 lat coraz większym zainteresowaniem światowej branży obronnej cieszy się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Polsce. Najbliższa jubileuszowa edycja targów odbędzie się od 5 do 8 września 2017 roku w Targach Kielce. W Targach Kielce trwają przygotowania do Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego – największej wystawy branży obronnej w Polsce, i jednego z trzech liczących się wydarzeń wystawienniczych tego typu w Europie. W tym roku prezentuje się na niej 600 firm z 27 krajów świata. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy ni lada gratkę - zaproszenia na tę elitarną imprezę.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 2 4-DNIOWE ZAPROSZENIA NA MIĘDZYNARODOWY SALON OBRONNY


Jak co roku w pierwszych dniach września Kielce znów staną się centrum obronności świata. To za sprawą odbywającego się właśnie tutaj Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, największej imprezy militarnej tej części Europy. Liczne wystawy, konferencje i nagrody za najlepsze produkty – to tylko namiastka bogatego programu targów.

Kielecki Salon Obronny to kolejne pod względem wielkości po paryskich Eurosatorach i londyńskich DSEI, targi militarne w Europie i jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali globalnej. O pozycji wystawy świadczą zarówno wystawcy – czołowe, światowe koncerny branży obronnej, jak i strategiczne dla tej dziedziny kontrakty podpisywane w Kielcach.

Targi MSPO odbywają się od 5 września do 8 września w Targach Kielce.

Mamy dla Was zaproszenia!


Dla wszystkich tych, którzy CHCĄ UCZESTNICZYĆ W TYM WYJĄTKOWYM WYDARZENIU przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Pierwszych 40 osób, które kupią prenumeratę cyfrową z codziennym e-wydaniem Echa Dnia na 30 dni z e-wydaniem w formie PDF, otrzymają podwójne zaproszenie.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 2 4-DNIOWE ZAPROSZENIA NA MIĘDZYNARODOWY SALON OBRONNY


W ramach prenumeraty cyfrowej Echa Dnia, przez 90 dni:

Ta promocja trwa tylko do 6 września sierpnia!

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ 2 4-DNIOWE ZAPROSZENIA NA MIĘDZYNARODOWY SALON OBRONNY


Uwaga - Zaproszenia są ważne na wszystkie 4 dni targów. Wstęp dla osób powyżej 18 roku. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

Regulamin akcji promocyjnej "Zaproszenia na MSPO"

Miłosz Skiba

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem w 2000 roku, gdy byłem jeszcze studentem piątego roku historii na ówczesnej Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Najpierw w Gazecie Wyborczej, a od 2005 w Echu Dnia opisywałem sprawy z tematyki społecznej, kulturalnej, politycznej, a także kryminalnej. Obecnie zajmuję się wydawaniem portalu ECHODNIA.EU oraz NASZEMIASTO.PL, a także rozwojem internetu, nowych mediów oraz projektów specjalnych w Echu Dnia i w Naszym Mieście.
Prywatnie jest wielkim fanem siatkówki, a także zdrowego podejścia do sportu
Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.