VENTUS Apollo BUSINESS LIVING, APOLLO SPLIT

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

VENTUS Apollo BUSINESS LIVING, APOLLO SPLIT

Materiał informacyjny

VENTUS Apollo BUSINESS & LIVING to 5 kondygnacyjny, prestiżowy i nowoczesny budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową o nazwie VENTUS Apollo BUSINESS, oraz mieszkalną o nazwie VENTUS Apollo LIVING.

Wyposażony zostanie w trzy windy zapewniające szybką komunikację pomiędzy piętrami. Powierzchnia całkowita budynku liczy ok. 12 000m2, na którą składa się przede wszystkim 48 lokali usługowo-biurowych oraz 50 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, co pozwoli każdemu znaleźć mieszkanie lub biuro dostosowane do własnych potrzeb oraz możliwości. Budynek wyposażony jest w garaż podziemny posiadający 65 miejsc parkingowych.

Zalety mieszkania w centrum

VENTUS Apollo BUSINESS to prestiżowe lokale biurowo-usługowe z widokiem na ul. XI Wieków Kielc oraz wejściem za pośrednictwem eleganckiego, przestronnego holu o wysokim standardzie wykończenia. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie: urzędów, sądów, banków, hoteli, galerii handlowych, dworców, szkół, gastronomi itp. oraz dostęp do parkingów zapewnia sprawną i wydajną pracę oraz szybkie wypromowanie firmy.

VENTUS Apollo LIVING to komfortowe apartamenty usytuowane w południowej części budynku gwarantując zaciszne i doskonale doświetlone lokale z balkonami oraz tarasami. W części mieszkalnej zaprojektowane zostało wewnętrzne atrium zapewniające miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Obiekt będzie posiadał dwa wejścia do części mieszkalnej, wyposażone w windy: jedno od ul. Pelca, oraz drugie - od strony deptaku od Silnicy, który dla potrzeb budowanego kompleksu zostanie gruntownie przebudowany..

Ventus BUSINESS & LIVING zostanie wyposażony w stolarkę wykonaną przez naszą firmę Apolloplast sp.j. z wykorzystaniem nowoczesnych i trwałych rozwiązań systemowych z użyciem potrójnych szkleń o wsp. U=0,5 (współczynnik przenikania ciepła), oraz drzwi antywłamaniowo-akustycznych do lokali biurowych i mieszkalnych. Lokale usługowo-handlowe oraz apartamenty zostaną także wyposażone w instalacje potrzebne do podłączenia i sterowania klimatyzacją. Budynek będzie podłączony do sieci światłowodowej oraz telewizji kablowej. Zabezpieczenia budynku obejmują przede wszystkim kontrolę dostępu oraz monitoring. Inwestycja zakończona, ostatnie lokale.

Apollo SPLIT to prestiżowy 4 kondygnacyjny, kameralny o ciekawej architekturze budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową, oraz mieszkalną.

Wyposażony zostanie w dwie windy marki Schindler zapewniające szybką komunikację pomiędzy piętrami. Powierzchnia całkowita budynku liczy ok. 4500 m², na którą składa się przede wszystkim 23 lokali usługowo-biurowych oraz 26 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, co pozwoli każdemu znaleźć mieszkanie lub biuro dostosowane do własnych potrzeb oraz możliwości.

Budynek wyposażony jest w garaż podziemny posiadający 36 miejsc parkingowych.

Jest doskonałą inwestycją dla osób ceniących mieszkanie, prace i inwestowanie w najatrakcyjniejsze lokalizacje dającą pewność dobrego wyboru.

Doskonała lokalizacja spowoduje, iż zakupiona nieruchomość nigdy nie straci na wartości.

Biuro Sprzedaży i Obsługi Klienta

Plac Niepodległosci 1

25-506 Kielce

Godziny otwarcia biura sprzedaży

Pn.-Pt.: 8:00-17:00

Sb.: 8:00-13:00

Kontakt

+48 600 336 336

+48 692 01 01 21

inwestycje@apolloplast.com.pl

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.