Targi - duma Kielc [KOMENTARZE]

Czytaj dalej
redakcja

Targi - duma Kielc [KOMENTARZE]

redakcja

Jubileusz 25-lecia to zawsze czas na bilans i przemyślenia - czy było warto? Dzielili się nimi zarówno gospodarze wieczoru, jaki i zaproszeni na uroczystość goście w rozmowach kuluarowych. Po gali, to właśnie świętujących w foayer Teatru Polskiego w Warszawie zapytaliśmy na gorąco o refleksje.

- Przyglądam się jak się te targi rozwijają, widziałem początkowe budynki i tą wspaniałą infrastrukturę obecną – prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk były dyrektor Instytutu Spawalnictwa w Krakowie, a obecnie doradca dyrektora tegoż Instytutu, z którym Targi Kielce współpracują od lat przy tworzeniu Targów Metal.

- Nie tylko Zarząd, dyrektorzy, ale każdy pracownik Targów Kiece dba o to, by ta ranga ośrodka, wypracowywana skrupulatnie przez 25-lat została zachowana.(…) Jestem dumna z tego, że mamy taki ośrodek – mówiła między innymi Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski.

Targi - duma Kielc [KOMENTARZE]
- Musimy być i będziemy coraz lepsi - mówił prezydent Kielc, Wojciech Lubawski.

- Trudniej jest dojechać czy dolecieć do Kielc niż do Warszawy czy Krakowa, ale jednak wybierają nas – mówił Wojciech Lubawski, prezydent Kielc – To wolą przyjeżdżać do Kielc niż gdzie indziej. Bo i nas jest ten klimat, to „coś”. Będziemy tego bardzo pilnować.

redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.