Szkoła Jazdy F.H. Polmot 2

Czytaj dalej
.

Szkoła Jazdy F.H. Polmot 2

.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą jazdy, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych kursantów i pozytywnie zdany egzamin państwowy. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy doskonale wyposażoną salę wykładową, jak również nowe auta i świetnie przygotowanych instruktorów, posiadających bardzo rozległą wiedzę merytoryczną i wyjątkowe doświadczenie w jeździe i szkoleniu przyszłych kierowców.

Instruktorzy, od których będziesz się uczył, posiadają prawa jazdy kat. A,B,C,D,T,B+E,C+E,D+E oraz szeroki zakres uprawnień do szkolenia!!! U nas nie tylko nauczysz się prowadzić samochód. Zadbamy też o to, abyś potrafił przewidywać i właściwie oceniać sytuacje na drodze, jeździć bezpiecznie i ekonomicznie. Po zakończeniu nauki w naszej szkole będziesz pewnym uczestnikiem ruchu, a jazda będzie sprawiała Ci przyjemność.

Do Państwa dyspozycji jest nasza sala wykładowa – dostępna przez cały czas dla kursantów – która jest wyposażona w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne w tym egzamin wewnętrzny firmy Image. Posiadamy do dyspozycji plac manewrowy wyłączony z ruchu innych pojazdów, utwardzony. Wyposażony w pachołki i tyczki, przystosowany do wykonywania manewrów jak na egzaminie państwowym.

Zniżki
dla osób szkolących się na więcej niż jedną kategorie prawa jazdy (szczegóły niżej).

Materiały
dydaktyczne obowiązujące na egzaminie państwowym są dostępne w naszej szkole.

Raty 0%
Dla tych osób które nie mają możliwości w momencie zapisu wpłacenia pełnej kwoty za szkolenie proponujemy rozłożenie płatności na nieoprocentowane raty:

Kategoria/Cena

Dane kontaktowe:
tel/fax (15) 860 12 59
tel. kom. 503 082 363
Główny e-mail: [email protected]
http://szkolajazdypolmot2.eu/

Iwaniska, ul. Opatowska 33,
Poniedziałek – piątek: 10:00 – 16:00,

Opatów, ul. 1 Maja 20,
Poniedziałek, środa, piątek: 10:00 – 16:00

Staszów, ul. Długa 18,
Wtorek, czwartek: 10:00 – 16:00

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.