.

Szcześniak - ośrodek szkolenia kierowców

Szcześniak - ośrodek szkolenia kierowców
.

Prawo jazdy zdaje się być czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. W dzisiejszych czasach jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty. Nasza szkoła jazdy mieści się w Stąporkowie. Tutaj mamy salę wykładową.

Zapisy na kurs można dokonać do trzech miesięcy przed ukończeniem odpowiedniego wieku dla danej kategorii. Na spotkanie organizacyjne zaproszony jest lekarz, który za badanie pobiera 100 zł – według ustawy lekarz powinien za to badanie kasować 200 zł. Kurs zaczyna się od teorii, którą realizujemy w czasie 30 godzin. Oprócz wykładów z przepisów ruchu drogowego kilka zajęć przeznaczamy na naukę rozwiązywania testów na komputerach. Kursantom udostępniamy pomoce dydaktyczne do nauki w domu (program komputerowy, książki, testy). Jazdę realizujemy w pojazdach identycznych jak na egzaminie państwowym (Toyota Yaris).

Szkolenie odbywa się w mieście jak i na placu manewrowym. Po zaliczeniu egzaminów wewnętrznych pozytywnie kursanci odbierają dokumenty z Biura Szkoły Jazdy i składają w WORD Kielce przy ulicy Domaszowskiej 141B celem wyznaczenia egzaminu państwowego. Jednakże najczęściej egzaminy ustalamy my po dostarczeniu kopii dokumentu tożsamości, żeby kursanci nie musieli tracić czasu na czekanie w kolejce w WORD-dzie.

Zapraszamy na kursy jazdy kategorii : A, AM, A1, A2, B, C, C+E

Organizujemy również szkolenia dla kierowców zawodowych !

Oddział Stąporków
ul. Piłsudskiego 142
26-220 Stąporków
tel. 662 037 992, 502 312 475
E-mail: [email protected]

Znajdź nas na https://www.facebook.com/Szkoła-Jazdy-Szcześniak

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.