Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017. Mamy dla Was bilety w promocyjnej cenie

Czytaj dalej
Miłosz Skiba

Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017. Mamy dla Was bilety w promocyjnej cenie

Miłosz Skiba

Trzy dni potrwa Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, który odbędzie się od 25 do 27 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Dla tych, którzy lubią się pośmiać mamy nie lada okazję - 30 biletów na pierwszy dzień festiwalu - Świętokrzyską Galę Kabaretową w promocyjnej cenie.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ BILET NA ŚWIĘTOKRZYSKĄ GALĘ KABARETOWĄ]To będzie wspaniałe "Magiczne Zakończenie Wakacji"

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji odbędzie to trzy dni niezwykłej rozrywki. Dzień pierwszy to roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa, drugi dzień to zupełnie nowa propozycja – Rockowy Sabat. Na zakończenie Festiwalu czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz drugi, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych i przebojów, które zawładnęły stacjami radiowymi latem 2017.

Dzień pierwszy [piątek, 25 sierpnia]: Świętokrzyska Gala Kabaretowa

Na festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczycie najlepsze polskie kabarety. Już po raz piąty wraz ze zbliżającym się końcem wakacji chcemy zaprosić Państwa na wyjątkowe widowisko, które w odpowiedni sposób podsumuje miniony sezon. Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017 wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Ponownie w pięknej scenerii Amfiteatru Kadzielnia pragniemy przedstawić największe, kabaretowe hity lata 2017 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze.

Wystąpią:

Świętokrzyska Gala Kabaretowa odbędzie się 25 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach

Mamy dla Was BILETY!


Dla wszystkich tych, którzy LUBIĄ ŚMIAĆ SIĘ DO ŁEZ przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Pierwszych 30 osób, które kupią miesięczna prenumeratę cyfrową z codziennym e-wydaniem Echa Dnia, otrzymają bilet dla 1 osoby. Bilet ma wartość 70 złotych. Prenumerata cyfrowa to koszt 40 złotych.

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ BILET NA ŚWIĘTOKRZYSKĄ GALĘ KABARETOWĄ]


W ramach prenumeraty cyfrowej Echa Dnia, przez 30 dni:

Ta promocja trwa tylko do 28 lipca!

[CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI i OTRZYMAĆ BILET NA ŚWIĘTOKRZYSKĄ GALĘ KABARETOWĄ]


UWAGA! Będziemy mieć również bilety na pozostałe dni festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2017. Szczegóły już wkrótce na naszym portalu.

Regulamin akcji promocyjnej "Bilety na Świętokrzyską Galę Kabaretową"

Miłosz Skiba

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem w 2000 roku, gdy byłem jeszcze studentem piątego roku historii na ówczesnej Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Najpierw w Gazecie Wyborczej, a od 2005 w Echu Dnia opisywałem sprawy z tematyki społecznej, kulturalnej, politycznej, a także kryminalnej. Obecnie zajmuję się wydawaniem portalu ECHODNIA.EU oraz NASZEMIASTO.PL, a także rozwojem internetu, nowych mediów oraz projektów specjalnych w Echu Dnia i w Naszym Mieście.
Prywatnie jest wielkim fanem siatkówki, a także zdrowego podejścia do sportu
Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.