Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Saszan, czyli Roksana: Już nie traktuję wszystkich poznanych ludzi jak przyjaciół

Czytaj dalej
Paweł Gzyl

Saszan, czyli Roksana: Już nie traktuję wszystkich poznanych ludzi jak przyjaciół

Paweł Gzyl

Saszan ma zaledwie 24 lata - a już wkroczyła do świata celebrytów. Jest w tej chwili jurorką show „Śpiewajmy razem. All Together Now” i prezentuje swoją drugą płytę - „Hologram”.

Skąd Twój pseudonim?

Od imienia: Roksana, potem Sasanka, w końcu Saszanka i ostatecznie Saszan. Sama tego nie wymyśliłam. To przyjaciele zaczęli do mnie tak mówić - i zostało.

Magazyn „Joy” mianował Cię kandydatką do miana „muzycznej influencerki roku”. Co to znaczy?

Dla mnie chodzi tu o to, jaki wpływ muzyczny mam na moich słuchaczy. Pracuję nad tym od lat, aby z fanami utrzymywać bliską relację i mieć na nich autentyczny wpływ. Dlatego słowo „influencer” tutaj pasuje.

W jaki sposób wywierasz wpływ na swoich fanów?

Poprzez media społecznościowe: tłumaczę im choćby, na czym polegają nowe trendy muzyczne czy jak produkuje się nagrania. Z kolei w tekstach piosenek staram się im przekazać pozytywne wartości.

Jesteś współautorką wszystkich swoich kompozycji i tekstów z nowej płyty „Hologram”. To ważne, że wytwórnia dała Ci możliwość takiej kreatywności?

Od tego zaczynam pracę nad muzyką: muszę mieć pewność, że będę mogła wszystko zrobić sama, z ewentualną pomocą kogoś z zewnątrz, jeśli będę jej potrzebowała. Nie lubię, kiedy narzuca mi się jakieś pomysły. Co nie oznacza, że nie jestem otwarta na propozycje ze strony fachowców.

Jak ma wyglądać dorosły etap kariery piosenkarki? Jak wyglądały początki kariery? Jak Saszan odbiera show-biznes? O tym w dalszej części wywiadu

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

odzyskaj hasło

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.