Patio Vita

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Patio Vita

Materiał informacyjny

PROMOCJA!

Ostanie mieszkania w I etapie w cenie 5 500zł/m² wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską (2-3m²) w cenie mieszkania.

Zanurzone w zieleni, z przestronnymi tarasami, własnym, darmowym klubem fitness połączonym z pokojem zabaw dla dzieci, plenerową siłownią i dużym zewnętrznym placem zabaw, blisko centrum i przyrody… Czy to brzmi obiecująco? Tak, teraz możesz oczekiwać więcej! W ofercie deweloperskiej w Kielcach pojawiła się nowa jakość!

„Patio Vita” - w tych dwóch słowach zawiera się filozofia autorów, która pozwoliła stworzyć to wyjątkowe miejsce. Przy ulicy Zagnańskiej 84 w Kielcach powstanie nowa inwestycja, dla ludzi pełnych witalności, lubiących aktywnie wypoczywać, którzy chcą być blisko centrum miasta i przyrody jednocześnie.

Na przestronnej działce powstaną dwa nowoczesne budynki, a między nimi atrakcyjnie zaaranżowana wypoczynkowa przestrzeń w formie klasycznego patio ze strefą rozrywki dla dzieci i dorosłych. Coś dla siebie znajdzie każdy - niezależnie od wieku. Starsi mieszkańcy będą mogli oddać się intelektualnej zabawie przy dużych parkowych szachach lub zadbać o witalność swojego ciała, ćwicząc na zewnętrznej siłowni, a dzieci korzystać przy pięknej pogodzie z zewnętrznego przestronnego placu zabaw lub logicznych gier rozmieszczonych na terenie osiedla.

Własny bezpłatny wewnętrzny klub fitness, przeznaczony tylko i wyłącznie dla mieszkańców osiedla, to rozwiązanie, jakiego obecnie próżno szukać na kieleckim rynku. W przestronnej sali wyposażonej przez dewelopera w sprzęt do ćwiczeń zostanie wyodrębniona za przeszkloną ścianą bawialnia dla małych dzieci. Wszystko po to, by najmłodsi mogli radośnie bawić się pod okiem ćwiczących w siłowni rodziców. A jak dopisze pogoda, po wysiłku fizycznym będzie można pobujać się razem w hamakach rozwieszonych w patio, pod zieloną pergolą.

Osiedle będzie składało się z dwóch budynków, które pomieszczą łącznie 167 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od 27 do ponad 80 metrów kwadratowych. Mieszkania będzie można dowolnie łączyć w obrębie jednego poziomu.

Jakość wykonania i dbałość o szczegóły zadowoli najbardziej wymagających. Patio Vita łączy wszystkie najlepsze rozwiązania deweloperskie znane na polskim rynku. Są tu zaprojektowane cichobieżne windy, miejsca parkingowe dla każdego mieszkania, energooszczędne oświetlenie części wspólnych budynków i terenów zewnętrznych. Mieszkania będą ogrzewane ekologicznym ciepłem systemowym, które zapewni miejska sieć ciepłownicza. Wszystkie ciągi schodowe zostaną wyizolowane akustycznie z użyciem technologii wykorzystywanych w najbardziej nowoczesnych budynkach – dzięki temu odgłosy z klatki schodowej będą ograniczone do minimum. Takie rozwiązanie to nowość na rynku podobnych inwestycji mieszkaniowych w Kielcach.

Lista udogodnień na tym się nie kończy: lokatorzy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie i wspólne wydzielone pomieszczenie na rowery. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni ogrodzenie ze zdalnie sterowaną bramą wjazdową oraz instalacjami umożliwiającymi w przyszłości, na życzenie wspólnoty, zdalny monitoring osiedla. Lokatorzy ostatniej kondygnacji dostaną mieszkania wyposażone w rozwiązania umożliwiające zainstalowanie własnych urządzeń klimatyzacyjnych.

Wyjątkowe udogodnienia w budynkach i na terenach wspólnych to nie wszystko, co nas zaskoczy w Patio Vita.

Każdy nabywca dostanie w cenie mieszkania dwie koncepcje wystroju wnętrz, które zostaną przygotowane specjalnie dla niego, z uwzględnieniem jego potrzeb, możliwości i oczekiwań. Natomiast pierwszych 15 klientów otrzyma od dewelopera w cenie kupionego mieszkania szczegółowy, indywidualny projekt wystroju wnętrz przygotowany przez utalentowanych architektów. Zostaną w nim uwzględnione szczegóły wykonawcze wszystkich instalacji i mebli do zabudowy.

Tę doskonałą ofertę dopełnia szeroki wybór mieszkań, z których każde posiada balkon lub przestronny taras. Dla niektórych mieszkań przewidziano tarasy o powierzchni nawet do 45 metrów kwadratowych. Pokoje dzienne doświetlone będą wysokimi oknami, zapewniającymi zwiększony dostęp światła słonecznego.

Dla dużych mieszkań kilkupokojowych przewidziano obszerne tarasy, na które będzie można wyjść z kilku pomieszczeń w obrębie jednego mieszkania. Klientów „Patio Vita” zachwyci też wykończenie tarasów - nowoczesne, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Elegancka, ażurowa balustrada zapewni intymność lokatorom przy jednoczesnym wystarczającym doświetleniu mieszkań. Drewniana podłoga na tarasie przyniesie zaskakujące wrażenie letniego ogrodu oraz stworzy eleganckie i wygodne miejsce do odpoczynku. Bosą stopą będzie można przejść o poranku z własnej sypialni na taras bez narażenia się na niemiłe wrażenia przy kontakcie z typową zimną posadzką balkonową.

Mieszkania na parterze mogą być – na życzenie klienta – z łatwością dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a większość tych mieszkań posiadać będzie kameralne ogródki, idealne do odpoczynku. Wejście do mieszkania, zarówno z klatki schodowej, jak i z ogrodu, zostanie pozbawione jakichkolwiek utrudnień w postaci schodów.

Patio Vita powstanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Kielc - między ulicami Zagnańską, Okrzei i Jesionową - dosłownie kilka minut piechotą od centrum miasta, blisko terenów spacerowych Zalewu Kieleckiego. Co ważne, osiedle nie będzie sąsiadowało bezpośrednio z żadną ruchliwą ulicą, lecz pozostanie osłonięte otaczającymi blokami mieszkalnymi. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańcy znajdą przedszkole, przychodnie, przystanki autobusowe - wszystko na wyciągnięcie ręki. W perspektywie najbliższych kilku lat będzie to najnowocześniejszy rejon mieszkalny Kielc. Chętni zadomowić się w tamtej okolicy powinni więc się spieszyć!

Kielce, Zagnańska 84

600 62 02 02

info@patiovita.pl
www.patiovita.pl

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.