Osiedle Tęczowy Las Kielce

Czytaj dalej
Materiał Informacyjny

Osiedle Tęczowy Las Kielce

Materiał Informacyjny

Jeśli marzysz o własnym domu, z lasem na wyciągnięcie ręki, 10 min od centrum Kielc, to my to marzenie spełnimy. Zamieszkaj tam gdzie natura łączy się z wygodą i ekologią. Wyobraź sobie, że Twoje dzieci bawią się na placu zabaw, Ty wypoczywasz we własnym ogrodzie, a brak miejsc postojowych to nie Twój problem. Już dziś możesz mieć to wszystko w cenie mieszkania w centrum, a do tego nie musisz mieć nawet zdolności kredytowej. Ciężko pracujesz i zasługujesz na Twój wymarzony dom, zasługujesz na spokój i na bezpieczeństwo, zasługujesz na niskie koszty mediów i brak czynszu, bo te pieniądze możesz wydać dużo lepiej wraz ze swoją rodziną. Zasługujesz na Osiedle Tęczowy Las Kielce, koniecznie teraz przeczytaj szczegóły.

PROMOCJA:

Skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju promocji: w chwili obecnej pierwsza osoba może kupić swój wymarzony dom (budynek środkowy) w promocyjnej cenie 499 900 zł. (cena regularna to 539 900 zł).

KREDYT DLA KAŻDEGO !!!

Nie masz zdolności kredytowej, to żaden problem. U nas wystarczy tylko dowód osobisty. Atrakcyjną formą kredytowania jaką Państwu proponujemy jest leasing konsumencki… wystarczy, że wpłacisz jedynie 20% wartości nieruchomości, resztę spłaty rozłożymy na raty, nawet do 30 lat.

OSIEDLE TĘCZOWY LAS KIELCE” jest to kameralne osiedle bezczynszowych domów w zabudowie szeregowej.

Osiedle Tęczowy Las Kielce

Oferta cenowa obejmuje dom wykończony w wysokim standardzie deweloperskim o powierzchni użytkowej ok. 110 mkw. zlokalizowany w Kielcach przy ul. Łopuszniańskiej na ogrodzonym osiedlu w jednym z najpiękniejszych zakątków miasta wzdłuż linii lasu.

„OSIEDLE TĘCZOWY LAS KIELCE” to kameralny zespół 14 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowanych w dwóch rzędach wraz z drogą wewnętrzną, zadaszonymi miejscami postojowymi pod samym domem oraz wolnostojącymi miejscami postojowymi, grillem oraz placem zabaw dla dzieci. Skrajne domy posiadać będą większe działki, na które będą mogli Państwo wjechać samochodem na posesję oraz wykonać garaż bądź zadaszoną wiatę.

Łączna powierzchnia całkowita domu to ok. 125 m2.

Budynki ekologiczne: ogrzewane pompą ciepła

ponadto przygotowane pod zastosowanie paneli fotowoltaicznych służących do ograniczenia kosztów energii, na które można skorzystać z dofinansowania, dzięki temu inwestycja będzie bardzo tania.

Położenie osiedla zostało przemyślane niezwykle starannie. Wielkim walorem inwestycji jest jej lokalizacja – Białogon, ul. Łopuszniańska, gdzie bliskość terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie królują domy jednorodzinne. Osiedle leży na granicy Kielc, a jednak już w kilka minut można swobodnie przemieścić się do centrum miasta. Dla osób niezmotoryzowanych dojazd do centrum nie sprawi problemu, gdyż przystanek autobusowy zlokalizowany jest tuż obok osiedla. W odległości niespełna 4 minut od inwestycji znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, apteka, sklepy.

Okolica ta jest niezwykle urokliwa i pełna zieleni. Domy znajdują się w pobliżu przepięknych lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne zielone tereny należące do pasma Chęcińskiego Parku Narodowego, który jest doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin oraz idealnie nadaje się do aktywnego spędzania czasu: ścieżki dla rowerzystów, biegaczy czy osób uprawiających Nordic Walking. Dodatkowym atutem lokalizacji domów jest bliski i wygodny wyjazd na drogę S7, tym samym przemieszczanie się osoby pracującej w terenie jak np. przedstawiciel handlowy staje się niezwykle łatwe i szybkie.

Oferowany dom na etapie budowy będzie posiadać możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza. A mianowicie to Państwo zdecydują np. czy na parterze wykonamy garaż, duży salon z aneksem kuchennym, bądź wykonamy tu oddzielną, widną kuchnię, garderobę lub gabinet. Na piętrze istnieje możliwość wykonania dwóch lub trzech pokoi wg. Państwa potrzeb.

Osiedle Tęczowy Las Kielce

Każdy z budynków może występować w następujących wersjach:

Parter:

Osiedle Tęczowy Las Kielce

- kuchnia otwarta na salon 14,5 m2, salon 27,6 m2, wiatrołap 3m2, wc 1,5 m2, pom. gospodarcze 1,1 m2, pom. techniczne 1m2, klatka schodowa 2,4 m2,

- salon z aneksem kuchennym 27,1 m2, wiatrołap 3 m2, pokój/gabinet 15 m2 (w przypadku wydzielenia gabinetu, możemy wykonać osobne wejście, także np. lekarz, prawnik, projektant … będą mogli przyjmować klientów w domu) wc 1,5 m2, pom. gospodarcze 1,1 m2, pom, techniczne 1m2, klatka schodowa 2,4 m2,

- salon z aneksem kuchennym 27,1 m2, wiatrołap 3 m2, wc 1,5 m2, pom. gospodarcze 1,1 m2, pom. techniczne 1 m2, klatka schodowa 2,4 m2, garaż 15 m2.

Piętro:

Osiedle Tęczowy Las Kielce

- trzy sypialnie (17,6 m2, 10,2 m2, 16,6 m2) i łazienka 6,5 m2 (można także zaaranżować garderobę, lub dodać toaletę lub łazienkę dla jednej z sypialni), holl 6,7 m2, balkon 3,1 m2

- dwie sypialnie (17,6 m2 i 26,8 m2) i łazienka 6,5 m2, holl 6,7 m2, balkon 3,1 m2.

Dom posiada bezpośrednie wyjście na ogródek oraz balkon. Zaprojektowane budynki posiadają duże przeszklenia doświetlające wnętrze oraz dają nam możliwość podziwiania otaczającej dom zieleni.

Dom w standardzie deweloperskim obejmuje między innymi:

1. Ogrzewanie podłogowe w całym domu

2. Nowoczesny i energooszczędny system ogrzewania – powietrzna pompa ciepła

3. Możliwość zastosowania nowoczesnego systemu fotowoltaiki

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr Tel : 668 798 778 , 660 530 184 oraz na stronie internetowej: http://inwestycje.budex-szyk.pl

Rozpoczęcie budowy inwestycji : wrzesień 2019r.

ZAPRASZAMY !!!

Materiał Informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.