Od śmigłowców bojowych po kolorowe ornaty – czym zaskakują Targi Kielce?

Czytaj dalej
redakcja

Od śmigłowców bojowych po kolorowe ornaty – czym zaskakują Targi Kielce?

redakcja

Targi Kielce oprócz ciekawej historii mają bardzo ciekawy kalendarz? Choć sam przemysł spotkań trudno nazwać nowatorskim, to jednak sposób organizowania targów, formy prezentacji, zbierania informacji i docierania do potencjalnych odbiorców, już takie znamiona nosi.

W Targach Kielce uruchamiane są linie produkcyjne, przeniesione prosto z fabryk. Na przykład podczas Plastpolu - największych i najbardziej międzynarodowych w Polsce targów przetwórstwa tworzywa sztucznych – można zobaczyć, jak z kolorowego granulatu powstaje plastikowa torba, gotowa do późniejszego recyklingu.

Zobacz, jak wyglądały targi Plastpol 2017

W halach kieleckiego ośrodka odbywają się Dni Druku 3D – najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo –Wschodniej, podczas którego na oczach zwiedzających powstają laserowe trójwymiarowe wydruki – na przykład model sportowego Ferrari.
Setki ton najnowocześniejszego sprzętu rolniczego pojawia się na targach Agrotech - największym w Polsce wydarzeniu branży techniki rolniczej organizowanym w halach wystawienniczych, które odwiedza przeszło 70 tysięcy osób.

Zobacz, jak młody reporter Krzysiu zwiedzał AGROTECH 2017

Równie dużo ciężkiego sprzętu – haubic, czołgów, moździerzy, śmigłowców bojowych pojawia się na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach, który wymieniany jest zaraz po wystawach w Paryżu i Londynie.

Zobacz, jak wyglądały pokazy wojskowe w ramach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2017

Targi Kielce nie boją się podejmować tematów kontrowersyjnych. To tu odbywają się pokazy mody dla księży, podczas targów sakralnych Sacroexpo czy pokazy trendów w branży pogrzebowej podczas wystawy Necroexpo.

Zobacz pokaz mody dla księży podczas Sacroexpo

redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.