"Od bicykla do elektryka" - Targi Kielce zapraszają na Paradę Rowerową

Czytaj dalej

"Od bicykla do elektryka" - Targi Kielce zapraszają na Paradę Rowerową

Miłośnicy rowerów, fani hulajnóg i wielbiciele deskorolek – wszystkich zapraszamy na Dzień dla Publiczności podczas targów Kielce Bike-Expo (13-15 września). W sobotę, 15 września bramy największego wydarzenia branży rowerowej staną otworem, a najwięksi producenci sprzętu i akcesoriów zaproszą gości Targów Kielce do zapoznania się z ich ofertą.

CZYTAJ WIĘCEJ O TEGOROCZNEJ EDYCJI TARGÓW KIELCE BIKE-EXPO 13-15 WRZEŚNIA

Na sympatyków dwóch kółek czekać będą dodatkowe atrakcje – spotkanie z Ekstremalnymi Podróżnikami rowerowymi, którzy opowiedzą o swoich wyprawach, nauka pierwszej pomocy, testowanie pojazdów do dryftu na kółkach. Wejście na targi jest biletowane (wejściówki można zakupić poprzez stronę www.targikielce.pl), jednak organizatorzy szykują niespodziankę – wszyscy uczestnicy Wielkiej Parady Rowerowej otrzymają darmowe zaproszenie na targi.

Zarejestruj się na Parada Rowerowa „Od bicykla do elektryka”

Parada startuje 15 września o 11:00 z kieleckiego Rynku, a pierwsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki. Dodatkowo wszyscy miłośnicy otrzymają specjalne opaski, które staną się przepustką do wejścia na teren Targów Kielce. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu we współpracy z Urzędem Miasta.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.