Nowy Młyn Włoszczowa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Nowy Młyn Włoszczowa

Materiał informacyjny

TU HISTORIA Z NOWOCZESNOŚCIĄ SPLATA SIĘ W JEDNO

We Włoszczowie przy ulicy Młynarskiej 19 powstanie osiedle NOWY MŁYN. W bliskiej odległości od centrum w miejscu dawnego młyna zbożowego powstanie budynek wielorodzinny z mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowymi od 35m2 do 65 m2.

Atutem inwestycji będzie przede wszystkim lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do głównych arterii miasta oraz niepowtarzalny charakter inwestycji nawiązującej do włoszczowskiego młyna zbożowego z lat 60 ubiegłego wieku.

Nowy Młyn Włoszczowa

ŚRÓDMIEŚCIE - BLISKO CENTRUM

Lokalizacja

· Osiedle NOWY MŁYN zlokalizowane w śródmieściu przy ulicy Młynarskiej doskonale skomunikowane jest z centrum Włoszczowy.

· Kilka minut pieszo do włoszczowskiego Rynku, miejsca relaksu i wypoczynku mieszkańców ( odnowiony park z nową fontanną i elementami małej architektury: ławki, kosze i stojaki na rowery)

· Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy

· Niedalekie sąsiedztwo targu miejskiego

· 1,7 km do stacji Włoszczowa Północ

· 4,8 km do stacji kolejowej Włoszczowa

FUNKCJONALNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ W UŻYTKOWANIU

Mieszkania

Mieszkania od 35 m2 do 65 m2 ( mieszkania 2,3,4 – pokojowe) z kuchniami w aneksie. Każde mieszkanie z tarasem lub balkonem, a mieszkania na parterze z zagospodarowanym prywatnym ogródkiem.

Każde mieszkanie, oferowane w podwyższonym standardzie deweloperskim do własnej aranżacji . Dodatkowo możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Nowy Młyn Włoszczowa

NIEPOWTARZALNY CHARAKTER INWESTYCJI

Architektura

Architektura NOWEGO MŁYNA będzie nawiązywać do budynku dawnego włoszczowskiego młyna. Do wystroju użyte zostaną oryginalne materiały pochodzące z budynku dawnego młyna ( drewno, cegła) tym samym nadając nowemu osiedlu wyjątkowy charakter i niepowtarzalny industrialny styl nawiązujący do historycznych budynków.

Reprezentacyjne hole wejściowe, korytarze i części wspólne atrakcyjnie wykończone, nawiązujące do charakteru budynku.

BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ

Zagospodarowanie terenu

· Budynek ogrodzony i monitorowany

· Starannie zaprojektowana zieleń na terenie osiedla.

· Wewnętrzny zielony dziedziniec – miejsce spotkań i relaksu mieszkańców z placem zabaw i elementami małej architektury.

· Stojaki na rowery na terenie osiedla

· Wszystko pod ręką – w budynku od strony ulicy Młynarskiej znajdą się sklepy i lokale usługowe oraz parking dla klientów.

Nowy Młyn Włoszczowa

Jesteśmy ECO

Nowy młyn będzie także dla tych, którzy poszukują nie tylko komfortu i oszczędności, ale także przyjaznych zdrowiu i środowisku rozwiązań.

Zastosujemy w inwestycji w rozwiązania umożliwiające oszczędność wody i energii, które będą ułatwiały przyszłym mieszkańcom proekologiczne zachowania.

Ogrzewanie gazowe jest czyste – nie ma popiołu i pyłu węglowego. W przypadku ogrzewania gazem ziemnym nie osadza się sadza w kominie, więc nie występuje ryzyko zapalenia przewodu kominowego.

· Budynek wyposażony będzie w instalację światłowodową .

· Przygotowanie instalacji umożliwiające mieszkańcom w przyszłości zainstalowanie na dachu budynku paneli fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną do oświetlania części wspólnych w budynku.

· oświetlenie LED z czujnikami ruchu, dzięki czemu znacząco obniżą się koszty eksploatacyjne części wspólnych oraz zmniejszy się wykorzystanie zasobów naturalnych – dzięki energooszczędności i energii odnawialnej – co jest korzystne dla środowiska.

· zbiorniki na deszczówkę do podlewania roślin na terenie osiedla.

· Zastosowanie trójszybowych okien w celu uzyskania wysokiej efektywności energetycznej.

· Każdy mieszkanie wyposażone w indywidualne mierniki mediów.

· Kontenery w wiatach śmietnikowych pod segregację odpadów komunalnych.

· Stojaki dla rowerów, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli możliwość wybrania roweru zamiast samochodu.

· recyklingu materiałów budowlanych pochodzących z rozbiórki dawnego młyna ( drewno, cegła, stal) w celu ich ponownego wykorzystania.

· Ogrzewanie mieszkań i ciepła woda ze wspólnej kotłowni gazowej. Gaz to nie tylko tanie, oszczędne, wygodne i bezpieczne, lecz również najbardziej ekologiczne źródło ogrzewania!

· Zielone otoczenie budynku to dla nas priorytet. Posadzimy tyle drzew ile będzie możliwe, precyzyjnie wybierzemy gatunki, by miały szansę się zakorzenić i dobrze rosnąć przez wiele lat. ( Robinia akacjowa to nasz ekohit, rośnie szybko na słabych glebach, przy słabym dostępie do wody). Zamiast trawników posadzimy rośliny okrywowe ( byliny, krzewy czy łąki kwietne), które dobrze radzą sobie z różnicami temperatur i suszą. Posadzimy pnącza ( winobluszcz pięciolitrowy ) przy ścianach budynku oraz wokół ogrodzenia.

· Zamiast nawierzchni betonowych w wielu miejscach zastosujemy nawierzchnie łatwo przepuszczalne.

· Mieszkania na parterze będą miały zielone ogródki.

Nowy Młyn Włoszczowa

OCHRONA ŚRODKÓW KLIENTÓW

Bezpieczeństwo realizacji

Wznoszeniem budynków mieszkalnych zajmujemy się od 15 lat. Setki zadowolonych klientów. Od wielu lat jesteśmy członkiem PZFD i prowadzimy działalność zgodnie z ogólnopolskimi standardami przyjętymi w Polsce dla firm deweloperskich.

Zakup mieszkania w naszej inwestycji odbywa się poprzez wpłatę środków na osobiste rachunki powiernicze prowadzone przez Powszechny Bank Spółdzielczy w Kielcach. Środki od klientów zwalniane będą każdorazowo po wcześniejszej inspekcji banku na budowie.

nowymlynwloszczowa.pl/
https://www.facebook.com/MlynWloszczowa

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.