Nowa Wietrznia oraz Apartamenty przy Wietrzni - odbierz klucze już teraz

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Nowa Wietrznia oraz Apartamenty przy Wietrzni - odbierz klucze już teraz

Materiał informacyjny

Znana na naszym rodzimym kieleckim rynku, jak i coraz aktywniej działająca w innych województwach, spółka GVD oferuje apartamenty w dwóch projektach mieszkaniowych przy Rezerwacie Przyrody Wietrznia. Lokale w obu inwestycjach mają już pozwolenie na użytkowanie, więc można odebrać klucze już teraz.

Inwestycja Nowa Wietrznia to powiew świeżości na kieleckim rynku mieszkaniowym. To idealny kompromis między mieszkaniem w bloku, a domem jednorodzinnym. Zaprojektowano 14 komfortowych czteropokojowych lokali w zabudowie szeregowej, z podziałem na kondygnacje – to od Ciebie zależy, czy wybierzesz przydomowy ogródek, czy przestronny taras na piętrze. Projekt powstał na ogrodzonym terenie z kontrolą dostępu – w lokalach są zainstalowane wideodomofony. Dodatkowo oferowane są indywidualne zamykane garaże, a do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i ich gości, udostępnione zostały zewnętrzne miejsca postojowe. Każdy lokal wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną o mocy 3,65 kW, co znacząco obniża opłaty za energię elektryczną. Na życzenie klienta, GVD oferuje możliwość rozbudowy instalacji do mocy 7,3 kW, co w całości pokryje zapotrzebowanie energetyczne lokalu.

Nowa Wietrznia oraz Apartamenty przy Wietrzni - odbierz klucze już teraz

Inwestycja Apartamenty przy Wietrzni to 28 wyjątkowych czteropokojowych apartamentów w siedmiu kameralnych budynkach. Przestronny ogródek z miejscem na własny plac zabaw i grill oraz taras z pięknym widokiem ze wzgórza to gwarancja wspaniale spędzanego czasu dla całej rodziny. Każdy apartament wyposażony został w indywidualny zamykany garaż oraz w wentylację mechaniczną dla zapewnienia czystego i świeżego powietrza niezależnie od warunków atmosferycznych. GVD dba zarówno o estetykę, jak i o bezpieczeństwo, dlatego Apartamenty przy Wietrzni zabezpieczone są nowoczesnym ogrodzeniem gabionowym, a w każdym lokalu będzie wideodomofon. Pięknie zaprojektowana elewacja z elementami ze szlachetnego drewna meranti oraz przemyślane zagospodarowanie terenu sprawi, że mieszkańcy wyraźnie odczują komfort i prestiż użytkowania tych wyjątkowych rozwiązań.

Nowa Wietrznia oraz Apartamenty przy Wietrzni - odbierz klucze już teraz

- Nasze nowe inwestycje to rozwiązania typowo rodzinne – oferujemy apartamenty, o powierzchni od 64m2 do 113m2. Nie znajdziemy tu typowego małego mieszkania „na wynajem”, co zapewni naszym mieszkańcom kameralność i spokój. W dzisiejszych czasach w prawie każdej rodzinie są dwa samochody – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i, oprócz indywidualnych zamykanych garaży, zapewniamy mnogość ogólnodostępnych miejsc postojowych zarówno na terenie Nowej Wietrzni, jak i Apartamentów przy Wietrzni – mówi Piotr Głasek, wiceprezes Zarządu GVD.

Obie nowe inwestycje GVD są zlokalizowane w zielonej części Kielc – przy Rezerwacie Przyrody Wietrznia. Inwestycje mają już pozwolenie na użytkowanie – można odebrać swoje wymarzone mieszkanie bez konieczności czekania na zakończenie budowy.

Konsultanci kredytowi GVD nieodpłatnie pomogą w zgromadzeniu wymaganych dokumentów przebrnięciu przez formalności przy ubieganiu się o dofinansowanie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszkań GVD pod numerami telefonów: 796 094 221 oraz 608 033 804 i do odwiedzenia stron internetowych inwestycji:
www.nowawietrznia.pl
www.apartamentyprzywietrzni.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.