Materiał informacyjny

Nove Ślichowice – Nowy Wymiar Miejskiego Życia

Nove Ślichowice – Nowy Wymiar Miejskiego Życia
Materiał informacyjny

Nove Ślichowice – Nowy Wymiar Miejskiego Życia - to 51 funkcjonalnych mieszkań o metrażach już od 29 i aż do 99 m². Inwestycja mieści się przy ul. Piekoszowskiej na wysokości Pasażu Handlowego Świętokrzyskiego z widokiem na Klasztor Karczówka.

Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane, z halą garażową i widnym podwyższonym standardem części wspólnych.

Prosta, minimalistyczna bryła budynku została zaprojektowana w modnym skandynawskim stylu. Przeszklenia oraz drewniane elementy wykończeniowe elewacji dają niezwykle naturalny i przytulny efekt. Atutem budynku są duże balkony i tarasy oraz przestrzenne, wysokie okna, dzięki którym wnętrza są bardzo dobrze doświetlone. Mieszkania na najniższej kondygnacji mają własne ogródki. Inwestycja ma rodzinny charakter. Ergonomiczne, ustawne mieszkania dopasowują się do potrzeb mniejszych i dużych rodzin. Przemyślana przestrzeń, podzielona na wygodne sypialnie, komfortowy salon oraz kuchnię, stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.

Nove Ślichowice sąsiadują z zielonym rezerwatem przyrody Karczówka. Zachwyt budzi widok z okien inwestycji na położony na wzgórzu zabytkowy klasztor. To tu najpiękniejsza jest wiosna, najzieleńsze lato, a jesień – jak nigdzie w okolicy – zachwyca kolorami liści. Tutejsze tereny zielone to wymarzone miejsce do relaksu i rekreacji. W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych i tras spacerowych, natomiast po północnej stronie inwestycji mieszkańcy znajdą wszystko, co potrzebne do komfortowego życia w mieście: sklepy i punkty usługowe, handlowy Pasaż Świętokrzyski, szkoły, żłobki i przedszkola, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, przychodnie lekarskie i wiele więcej.

Oferujemy mieszkania od 29 do 99 m2 w cenie już od 7300 zł.

Trust Investment S.A.

ul. Robotnicza 1 (6 piętro)
25-662 Kielce
Tel. 720 706 705
sprzedaz@trustinvestment.pl
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek: 10:00-18:00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.