Materiał informacyjny

Moja Klonowa - PIERWSZA W KIELCACH SMART INWESTYCJA!

Moja Klonowa - PIERWSZA W KIELCACH SMART INWESTYCJA!
Materiał informacyjny

Moja Klonowa to pierwsza w Kielcach inwestycja z systemem inteligentnego domu Appartme w standardzie. System smart home to większe bezpieczeństwo, oszczędność zużycia mediów i wygodne życie na co dzień, dzięki możliwości zarządzania mieszkaniem z poziomu aplikacji w telefonie!

PEŁNA SŁOŃCA

Moja Klonowa to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek zaprojektowany z myślą o mieszkańcach, którzy cenią przestronne i jasne przestrzenie. Zastosowanie dużej ilości przeszkleń oferuje dostęp do dużej ilości naturalnego światła, dzięki czemu w mieszkaniach panuje miła i odprężająca atmosfera.

BLISKA MIASTU,
BLISKA PRZYRODZIE

Lokalizacja tuż obok Zalewu Kieleckiego oferuje wszystko czego można oczekiwać od miejskiej infrastruktury, zapewniając jednocześnie bliski i nieskrępowany kontakt z naturą.

SPOKOJNA
I KOMFORTOWA

Dzięki zastosowaniu wygłuszających materiałów izolacyjnych oraz skierowaniu ruchu samochodowego wokół osiedla i na podziemne parkingi, Moja Klonowa tworzy bezpieczną i prywatną przestrzeń. To idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnego i wygodnego życia.

Lokalizacja

Moja Klonowa powstaje przy ul. Klonowej 105 w Kielcach. Przemyślane położenie inwestycji zapewnia równowagę w dostępie do tętniącego życiem serca miasta i jego infrastruktury, zapewniając jednocześnie bliski, codzienny kontakt z naturą.

BIURO SPRZEDAŻY Moja Klonowa

ul. Robotnicza 1 (6 piętro)
25-662 Kielce
Tel.: +48 720 706 705
biuro@mojaklonowa.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 10.00-18.00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.