Mieszkanie za 29 złotych może być Twoje! Jak idzie budowa?

Czytaj dalej
Paula Goszczyńska

Mieszkanie za 29 złotych może być Twoje! Jak idzie budowa?

Paula Goszczyńska

Zapraszamy Państwa do udziału w siódmej edycji loterii „Echa Dnia” – „Mieszkanie za czytanie”. Loteria ruszyła w piątek, 23 września ale w każdej chwili można się dołączyć do gry – wystarczy 12 kuponów z „Echa Dnia” lub wykupienie dostępu do wydania elektronicznego. Przygotowaliśmy cenne nagrody. Główną jest luksusowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych, z balkonem o powierzchni 4 metrów kwadratowych. Sprawdziliśmy, co dzieje się na budowie.

WYSTARCZY 29 ZŁOTYCH! ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

W tej chwili na osiedlu Apartamenty Witosa w Kielcach wykonywane są prace elewacyjne, pokrycie dachu wraz z obróbkami, a także montaż balustrad ze stali nierdzewnej. Trwa również kładzenie tynków wewnętrznych na parterze i pierwszym piętrze.

- Robi się coraz chłodniej, więc obecnie jesteśmy w trakcie zamykania budynku przed zimą. Wykonujemy obróbki blacharskie ogniomurów. Ponadto wewnątrz budynku trwają roboty tynkarskie na wszystkich klatkach. W poprzednim tygodniu rozpoczęto również wykonywanie wentylacji hybrydowej. W mieszkaniu konkursowym już zostały pociągnięte piony wentylacyjne – informuje kierownik budowy, Łukasz Nowak.

Cały czas kontynuowane są także prace związane z instalacją sanitarną, wodno-kanalizacyjną oraz montażem stolarki okiennej.

Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie, to nagroda główna w loterii promocyjnej Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”, znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnej i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy.

Osiedle składa się z dwóch eleganckich i nowoczesnych budynków wielorodzinnych oraz jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. W podziemiu budynków mieścić się będą garaże dla samochodów.
Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.

Powierzchnia użytkowa mieszkania, które znajduje się na I piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wynosi 44,43 metry kwadratowe. W jego skład wchodzą: salon o powierzchni 16,35 metrów kwadratowych, sypialnia, która ma 9,32 metrów kwadratowych, kuchnia o powierzchni 7,45 metrów kwadratowych, łazienka i przedpokój. Z okien mieszkania rozpościera się widok na południowy-wschód.
Do mieszkania należeć będzie także balkon, wyłożony antypoślizgowymi i mrozoodpornymi płytkami ceramicznymi z balustradami ze nierdzewnej stali wypełnionymi szkłem. Mieszkańcy będą mieli także do dyspozycji komórkę lokatorską, usytuowaną na poziomie -1.

Ściany wewnętrzne mieszkania, które można wygrać w konkursie, otynkowane będą tynkiem gipsowym. W łazience zastosowany zostanie tynk cementowo-wapienny. Trzyszybowe okna z mikrouchylaniem i nawiewnikami higrosterowanymi wykonane zostaną z PCV w okleinie w kolorze orzecha włoskiego. Wykończone będą marmurowymi parapetami wewnętrznymi w kolorze luna beige. Mieszkanie wyposażone będzie w antywłamaniowe drzwi wejściowe z ościeżnicą metalową w kolorze jasnego orzecha.

Lokal ogrzewany będzie poprzez instalację centralnego ogrzewania. Znajdować się w nim będą instalacje telefoniczna, TV i domofonowa. W budynku projektanci zastosują nowoczesną wentylację hybrydową.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY LOTERII ECHA DNIA

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Paula Goszczyńska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.