Mieszkania już od 3900 zł za m2

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Mieszkania już od 3900 zł za m2

Materiał informacyjny

Ekologicznie, ekonomicznie i nowocześnie. Rusza budowa nowego osiedla w Skarżysku-Kamiennej

Nowoczesne, kameralne apartamentowce, domy w zabudowie bliźniaczej oraz teren rekreacyjny z placem zabaw już niedługo powstaną w Skarżysku-Kamiennej. To tylko niektóre elementy inwestycji FREE PARK – ekologicznego osiedla przy ulicach Osterwy i Chałubińskiego (Osiedle Górna Kolonia). Ma być nowocześnie ale ekologicznie, a przy tym ekonomicznie i… zdrowo.

Ekologicznie i ekonomicznie

Na osiedlu FREE PARK postawiono na odnawialne źródła energii. Każde z mieszkań ma mieć odpowiednio dobraną moc tak, by w całości zapewnić energię. Projekt przewiduje ogrzewanie podłogowe w postaci folii grzewczych, z powodzeniem stosowanych w krajach skandynawskich od kilkudziesięciu lat. Te w połączeniu z rekuperacją (wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła) oprócz dawania ciepła mają zapobiegać rozwojowi grzyba lub pleśni w pomieszczeniach.

Taki system – bezpieczny także dla alergików – ma wytwarzać odpowiedni mikroklimat, korzystny dla układu odpornościowego, oddechowego i autoimmunologicznego.

Innymi słowy w mieszkaniach w ramach osiedla FREE PARK funkcjonować będzie instalacja służąca do wymiany brudnego powietrza na czyste i świeże, odzyskująca jednocześnie część zgromadzonego ciepła.

Mieszkania już od 3900 zł za m2

Własna mikroelektrownia i niskie rachunki

Osiedle FREE PARK zostało zaprojektowane w myśl nowoczesnych, ekologicznych trendów. To ma generować oszczędności dla portfela i zdrową przestrzeń dla mieszkańców. Spokojne, pełne zieleni otoczenie na zewnątrz, wewnątrz zaś system grzewczy, który nie emituje szkodliwych substancji i nie zużywa tlenu. To m.in. efekt połączenia ogrzewania konwekcyjnego z instalacją fotowoltaiczną. W efekcie energia wytworzona przez panele fotowoltaiczne zostaje wykorzystana do elektrycznego systemu ogrzewania.

Nie tylko apartamenty

W ramach inwestycji na osiedlu Górna Kolonia zostaną wybudowane dwa nowoczesne apartamentowce, każdy z nich wyposażony w windę. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie piwnica oraz zadaszone miejsce parkingowe.

Ale to nie wszystko. Oprócz apartamentowców w ramach FREE PARK dostępne będą także apartamenty w zabudowie bliźniaczej, każdy z nich z osobnym wejściem, ogrodzoną działką, podjazdem i dwoma miejscami parkingowymi (jedno z nich z dodatkowym ogrodzeniem).

Kolejną propozycją inwestora są domy w zabudowie szeregowej z garażami i możliwością adaptacji poddasza.

Dla wszystkich mieszkańców nowego, ekologicznego osiedla FREE PARK dostępny będzie też rozległy teren rekreacyjny z alejkami, ławkami, altaną i bogato wyposażonym placem zabaw dla najmłodszych.

Niskoenergetyczne, innowacyjne, oszczędne apartamenty, mieszkania i domy w spokojnej, zielonej i przyjaznej okolicy powstają na osiedlu Górna Kolonia przy ulicach Osterwy i Chałubińskiego.

Termin zakończenia inwestycji: CZERWIEC 2021

Więcej szczegółów w biurze sprzedaży FREEDOM S.A., ul. 1-go maja 186 w Skarżysku-Kamiennej, pod numerem telefonu +48 608 743 217 oraz na www.freepark.pl

Mieszkania już od 3900 zł za m2
Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.