Izabela Mortas

Laser może leczyć. Zlikwiduje obrzęki, zniweluje ból

Laser może leczyć. Zlikwiduje obrzęki, zniweluje ból
Izabela Mortas

Pomoże pozbyć się świeżych i nowych blizn, rozstępów, obrzęków. Jest polecany po liposukcji, a także na zaparcia. Chętnie korzystają z niego sportowcy. - Laser Icoone to rewolucyjne urządzenie, którym możemy nie tylko poprawiać wygląd naszego ciała, lecz także leczyć - mówią specjaliści ze studia BodyIcoone znajdującego się przy ulicy Solnej 4A/lokal 10 U w Kielcach.

- Icoone to rewolucyjne urządzenie rekomendowane przez lekarzy. Z jego pomocą możemy likwidować blizny, obrzęki, stany zapalne ścięgien, mięśni. Icoone znacząco ułatwia także walkę z rozstępami, zaparciami, jest polecany po mastektomii, porodzie, przykurczach. Zmniejsza ból odczuwany po liposukcji, koi, gdy mamy problemy z rwą kulszową. Jest też polecany w medycynie sportowej - mówi Magdalena Fituch ze studia BodyIcoone.

Urządzenie wykorzystuje najnowszą technologię pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Zawiera programy medyczne, które umożliwiają szybsze przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni, układu limfatycznego, naczyniowego, likwidują ból, przyspieszając proces rehabilitacji. Co ważne, sam zabieg z użyciem lasera jest niemal bezbolesny.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Mortas

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.