Już w czwartek pierwsze losowanie loterii Echa Dnia. Dołącz do gry

Czytaj dalej
red

Już w czwartek pierwsze losowanie loterii Echa Dnia. Dołącz do gry

red

W czwartek, 17 listopada odbędzie się pierwsze losowanie loterii Echa Dnia. Główną nagrodą będzie warty ponad 42 tysiące złotych peugeot 301. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wykupić miesięczny abonament do treści elektronicznych Echa Dnia za 29 złotych.

Zbliża się pierwsze losowanie nagród w loterii Echa Dnia. Odbędzie się ono w czwartek, 17 listopada 2016 roku, o godzinie 11 w siedzibie redakcji „Echa Dnia” przy Al. IX Wieków Kielc 4 w Kielcach.

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Rozlosowane zostaną następujące nagrody:

WYGRAJ SAMOCHÓD - POZNAJ GO

Aby wziąć udział w pierwszym losowaniu nagród, zestawy kuponów i Karty Prenumeratora należy przesłać lub dostarczyć osobiście do Biura Loterii w Kielcach przy Al. IX Wieków Kielc 4 do 16.11.2016 r. do godz. 15 lub dokonać wpłaty za zakup abonamentu do treści elektronicznych poprzez stronę plus.echodnia.eu/weź-udzial do 16.11.2016 roku. do godziny 15.

Podany termin jest datą dotarcia zestawu (osobiście lub pocztą) do Biura Loterii i/lub datą zaksięgowania wpłaty za abonament dostępu do treści elektronicznych.

Zgłoszenia, które dotrą do Biura Loterii 16.11.2016 r., po godz. 15.00, przechodzą do kolejnego losowania. W dniu 16.11.2016 r., o godzinie 15.01, urna loteryjna z Kuponami, Kartami Prenumeratora i Kartami Abonamentowymi zostaje zamknięta przez Organizatora Loterii i zabezpieczona przed otwarciem do czasu losowania.

UWAGA! Wszystkie zestawy kuponów, które wezmą udział w pierwszym losowaniu będą brały udział również w dwóch kolejnych głosowaniach. Może się więc tak zdarzyć, że samochód i mieszkanie trafią do tej samej osoby.

Jak wygrać mieszkanie, samochód lub nagrody pieniężne?

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY LOTERII ECHA DNIA

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII

red

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.