Invest Pionier

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Invest Pionier

Materiał informacyjny

Inwestycja deweloperska charakteryzująca się ciekawą architekturą w wyjątkowej lokalizacji – ulica Skalista skąd można dotrzeć spacerem do centrum miasta w 15 minut.
Składa się ona z dwóch III piętrowych kameralnych budynków – łącznie 44 mieszkania o powierzchni od 34 m2 do 80 m2. W kondygnacji podziemnej pod budynkami oraz w parterze budynku B znajdować się będzie 31 miejsc postojowych oraz 44 komórki lokatorskie.
Teren inwestycji będzie ogrodzony.

Invest Pionier

Doskonała lokalizacja – granicząca z terenami parkowymi doskonałymi do weekendowych spacerów, rekreacji na świeżym powietrzu oraz odpoczynku od miejskiego zgiełku w ciszy i spokoju.
W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, liczne sklepy, punktu handlowo usługowe, pizzerie, przychodnie oraz przystanki komunikacji miejskiej która zapewni mieszkańcom inwestycji doskonałe połączenie z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Kielc.

Invest Pionier

Zapraszamy do zapoznania się z planami mieszkań. 
Do każdego z mieszkań przypisana będzie komórka lokatorska.
Istnieje możliwość wyboru jednego z II wariantów układów mieszkań, jak również łączenia mieszkań w celu uzyskania większych powierzchni. Termin zakończenia inwestycji I kwartał 2021 roku.

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.