.

Green Supplements Sp. z o.o.

Green Supplements Sp. z o.o.
.

Green Supplements Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2011 r. Misją firmy, od dnia jej powstania, jest dostarczanie produktów wpływających na zwiększenie świadomości ekologicznej i zmniejszenie negatywnych zmian klimatycznych.

Od roku 2012, nieprzerwanie dostarczamy biomasę w formie pelletu z łuski słonecznika jak również pelletu drzewnego do energetyki zawodowej w Polsce. Klientom indywidualnym oferujemy obecnie nasze produkty pod naszą marką CAPTAIN PELLET.

Jesteśmy członkiem Polskiej Rady Pelletu. Polska Rada Pelletu (Polish Pellet Council) to stowarzyszenie polskiej branży pelletu, które zostało założone 2 czerwca 2017 r. Członkami Polskiej Rady Pelletu są firmy, które zajmują się produkcją, handlem i dystrybucją pelletu drzewnego, producenci urządzeń grzewczych na pellet, producenci pieców kominkowych, instalatorzy, producenci technologii do granulowania, ale także inne podmioty gospodarcze, instytucje i organizacje aktywnie działające w branży pelletu i zaangażowane w rozwój tego sektora przemysłu.

Nasza Spółka już trzykrotnie, tj. w roku 2018, 2020 i 2021 znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona “Diamentów Forbesa”. “Diamenty Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach dynamicznie się rozwijały. W oparciu o analizę danych, powstaje lista przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznaje pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Jest to świadectwo profesjonalizmu Green Supplements Sp. z o.o., wiarygodności, zaangażowania, oraz rzetelności.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalizm i rzetelność w zakresie oferowanych wyrobów i usług. Stale udoskonalamy jakość produktów, ponieważ wysoka jakość i zadowolenie użytkowników jest naszym priorytetem. Dostarczamy produkty powstałe przy zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji. Oferowany przez nas pellet jest wysokoenergetycznym i wydajnym paliwem, doskonale sprawdzającym się tam, gdzie czystość, ekonomia, ekologia i wygoda są priorytetem. Produkty CAPTAIN PELLET to gwarancja najwyższej jakości pelletu potwierdzonej certyfikatami. Produkty CAPTAIN PELLET dostępne są w naszym sklepie internetowym www.captainpellet.pl oraz stacjonarnie – w Połańcu.

O NASZYCH PRODUKTACH

Naszym Klientom oferujemy następujące produkty:

CAPTAIN PELLET PREMIUM (Certyfikat ENplus A1)

Captain Pellet Premium to produkt wytwarzany wyłącznie z trocin pochodzących z okorowanego drewna sosnowego, bez dodatku klei, lepiszczy i innych substancji chemicznych. Pellet sosnowy premium przeznaczony jest do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, a także zakładów produkcyjnych. To ekologiczne paliwo stanowi doskonałą alternatywę dla węgla, gazu oraz ekogroszku. Znajduje zastosowanie w kotłach i piecach na pellet oraz w kominkach. Captain Pellet Premium to idealne rozwiązanie dla użytkowników, dla których priorytetem jest zakup certyfikowanego opału spełniającego normy, stanowiące o najwyższej jakości i najlepszych parametrach wydajnościowych.

CAPTAIN PELLET BIANCO

Captain Pellet Bianco jest produktem przeznaczonym do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz zakładów produkcyjnych. Spełnia najwyższe parametry jakościowe zgodne z normą europejską EN ISO 17225-2. Czysty, wydajny i ekologiczny pellet nie zawiera szkodliwych substancji, a podczas spalania nie emituje nieprzyjemnych zapachów, charakteryzuje się jasną barwą. Captain Pellet Bianco jest rekomendowany dla użytkowników ceniących wysoką jakość i wydajność w połączeniu z niską zawartością popiołu.

CAPTAIN PELLET EXTRA

Captain Pellet Extra jest wydajnym energetycznie i ekologicznym paliwem wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatem. Powstaje w procesie sprasowania pod wysokim ciśnieniem trocin drzewa sosnowego. Produkowany jest przy zachowaniu najwyższych standardów w zakresie procedur produkcyjnych, użytego surowca oraz procedur kontroli jakości. Wysoka kaloryczność pelletu sosnowego Extra zapewnia wydajność energetyczną wraz z minimalnym spopieleniem. Captain Pellet Extra to idealny produkt dla ceniących sobie doskonałą jakość opału w rozsądnej cenie.

CAPTAIN PELLET SUPER (certyfikat Dobry Pellet)

Captain Pellet Dębowy Super to paliwo opałowe produkowane z wyselekcjonowanych trocin z drzew liściastych o średnicy 6 mm. Skład pelletu to 90% trocin dębowych i 10% trocin z drewna bukowego lub jesionu. Pellet dębowy przeznaczony jest do kotłów i piecy na pellet z automatycznym podajnikiem, a także do specjalnie przystosowanych kominków. Do produkcji używane są wyłącznie czyste trociny bez domieszki kory oraz innych niepożądanych substancji. Zastosowanie specjalistycznych technik produkcyjnych oraz najnowocześniejszego sprzętu pozwala na spajanie trocin w formę granulek pelletowych bez dodatku lepiszczy. Captain Pellet Super rekomendowany jest dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości pelletu liściastego w atrakcyjnej cenie.

Chętnych do zakupów lub nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu:

sklep stacjonarny (Połaniec): +48 533 386 008,
sprzedaż hurtowa: + 48 509 350 909

Siedziba firmy: 31-150 Kraków, Rynek Kleparski 17/4
Sklep i magazyn: 28-230 Połaniec, ZNT Połaniec – Green Supplements Sp. z o.o.

Strona www: captainpellet.pl
Facebook: www.facebook.com/captainpellet
Instagram: www.instagram.com/captainpellet/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.