Gościliśmy 900 osób - DZIĘKUJEMY:)

Czytaj dalej
redakcja

Gościliśmy 900 osób - DZIĘKUJEMY:)

redakcja

Dlaczego w Warszawie - pytano często? Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – wyjaśniał prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń. - Jeśli dziś jest święto, jubileusz 25-lecia działalności, to musi być inaczej niż zwykle. A zwykle to Państwo, i to od tylu już lat, przyjeżdżacie do nas. Dziś to my przyjechaliśmy do Państwa, przywożąc kieleckich artystów.

Targi Kielce to ośrodek o charakterze międzynarodowym, współpracujący z instytucjami, dużymi firmami, które swoje siedziby mają w stolicy. Na uroczystej jubileuszowej gali pojawili się zaproszeni przedstawiciele świata biznesu, kultury, wojska, nauki, z którymi kielecki ośrodek targowy od lat współpracuje podczas organizacji 75 wystaw targowych i 700 konferencji. Nie zabrakło również ludzi świata mediów – tych regionalnych oraz ogólnopolskich. Za liczne przybycie na jubileusz dziękował zarówno prezes Andrzej Mochoń wraz z Zarządem Targów Kielce – wiceprezes Bożena Staniak i członkiem Zarządu Dariuszem Michalakiem. Do podziękowań przyłączał się również Wojciech Lubawski, prezydent Miasta Kielce, które jest właścicielem ośrodka.

Gościliśmy 900 osób - DZIĘKUJEMY:)
Jednym z gości jubileuszu Targów Kielce był reżyser Krzysztof Zanussi.

Galę uświetnili przedstawiciele polskiego parlamentu, którzy odczytali listy skierowane do prezesa Targów Kielce i prezydenta Kielc przez marszałków Sejmu i Senatu. Do Teatru Polskiego przybył między innymi Krzysztof Zanussi, reżyser i laureat Medalu Papieskiej Rady ds. Kultury „Per Artem ad Deum”, który otrzymał go właśnie w Targach Kielce. Wśród gości pojawił się Józef Płoskonka, wojewoda świętokrzyski w latach 1990-1994, jeden z twórców kieleckiego ośrodka i wiele, wiele innych znakomitych osobowości, które swoje działania zawodowe wiązały lub wiążą z Targami Kielce.

redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.