Firany nie mają przed nami tajemnic...

Czytaj dalej
Materiał informacyjny P.P.H.U."TOBJA" Justyna Syzdół

Firany nie mają przed nami tajemnic...

Materiał informacyjny P.P.H.U."TOBJA" Justyna Syzdół

Sklep TOBJA został założony 2019 roku i działa głównie na obszarze Suchedniowa. Realizujemy także zamówienia zagraniczne oraz z innych rejonów Polski. Swoje usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, restauracji, hoteli, firm oraz urzędów.

Dzięki wielu zrealizowanym aranżacjom nabyliśmy doświadczenia w projektowaniu pięknych i zarazem praktycznych dekoracji okiennych.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety materiałowe, rzymskie, rzymskie na okna dachowe, plisy, karnisze, firany, zasłony oraz tkaniny zasłonowe, firanowe, tkaniny obiciowe welurowe. Ponadto posiadamy bieliznę pościelową oraz stołową m.in.: obrusy, pościel, narzuty i poduszki.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dekoracji okien - od pomiarów w domu Klienta (co najmniej 3 okna), poprzez projekt, montaż karniszy i szycie zaprojektowanych firan i zasłon - do zawieszenia gotowych dekoracji w domu Klienta. Dysponujemy wzornikami szerokiej gamy tkanin zasłonowych renomowanych firm europejskich i światowych, które na życzenie naszych Klientów mogą być sprowadzane w dowolnej ilości i w krótkim terminie.

Serdecznie zapraszamy do naszego Sklepu!

godziny otwarcia:
pon - pt 12:00 - 16:00
sb 9:00 - 13:00

Materiał informacyjny P.P.H.U."TOBJA" Justyna Syzdół

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.