#brawozawo, czyli dzień otwarty w technikach i szkołach zawodowych

Czytaj dalej

#brawozawo, czyli dzień otwarty w technikach i szkołach zawodowych

#brawozawo - pod takim hasłem kieleckie technika i szkoły zawodowe organizują dzień otwarty. W sobotę, 27 kwietnia, w godzinach od 9 do 13 będzie można zapoznać się z atrakcyjną ofertą edukacyjną i działalnością aż 9 szkół.

Będzie można zwiedzać szkoły, poznać kierunki kształcenia, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, przygotowano także wiele atrakcji związanych z profilem szkół.

We wspólnej akcji promocyjnej biorą udział: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2, Zespół Szkół Zawodowych numer 1, Zespół Szkół Ekonomicznych imienia Mikołaja Kopernika, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Informatycznych imienia generała Józefa Hauke-Bosaka i Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego.

Poszczególne szkoły organizują dni otwarte kilka razy w roku. Tego typy spotkania cieszą się ogromną popularnością. Władze miasta i dyrektorzy szkół postanowili więc, aby szkoły, ich oferty edukacyjne i propozycje kształcenia, zaprezentować jednego dnia - w weekend, tak aby można było zwiedzić kilka placówek edukacyjnych w ciągu kilku godzin.

W dniu otwartym w szkołach mogą uczestniczyć indywidualni uczniowie z rodzicami, grupy uczniów i klasy.

Program i szczegółowe informacje na stronach internetowych szkół i na ich fanpage’ach na Facebooku pod #brawozawo oraz na www.um.kielce.pl.

#brawozawo, czyli dzień otwarty w technikach i szkołach zawodowych

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.