Bezpiecznie na kolonii i obozie sportowym. Jak o to zadbać?

Czytaj dalej
Agnieszka Żelazko

Bezpiecznie na kolonii i obozie sportowym. Jak o to zadbać?

Agnieszka Żelazko

Niedawno rozpoczęły się wakacje, a dzieci spędzą czas na koloniach, półkoloniach, obozach sportowych oraz wyjazdach z rodzicami. Czy grupowa polisa szkolna działa w wakacje? Jaki jest jej zakres i jakie zdarzenia obejmuje? Kiedy warto wykupić ubezpieczenie NNW indywidualnie, a nie w szkole? Kiedy zdecydować się na polisę turystyczną? Podpowiadamy.

Ubezpieczenie grupowe NNW oferowane w szkole nie jest obowiązkowe, ale bardzo przydatne. Pod warunkiem, że przed opłaceniem składki sprawdzimy warunki umowy, którą szkoła lub przedszkole zawarło z ubezpieczycielem. Ponieważ oferty towarzystw mogą się różnić, warto sprawdzić zakres polisy oraz sumę ubezpieczenia. Pracownicy szkoły lub innej placówki oświatowej, na prośbę rodzica, muszą udzielić informacji o tym kiedy dziecko będzie mogło liczyć na świadczenie oraz na jakie sumy opiewa ubezpieczenie.

Ubezpieczenie grupowe NNW oferowane w szkole nie jest obowiązkowe, ale bardzo przydatne. Sprawdź, jakich formalności należy dopełnić, by zapewnić odpowiednie ubezpieczenie dziecku na wakacje.  

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agnieszka Żelazko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.