Apartamenty Zapolska

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Apartamenty Zapolska

Materiał informacyjny

Z dobrej perspektywy

Odkrywaj możliwości, jakie daje mieszkanie w Apartamentach Zapolska. W zaciszu, ale jednak blisko centrum. W otoczeniu miejskiej infrastruktury, ale obok zielonego parku. W komfortowych apartamentach, które będą Twoim azylem, gdzie będziesz mógł odpocząć, ale i być blisko rodziny rodziny, przyjaciół, znajomych. Blisko miejsca pracy i blisko różnych form rozrywki. Spójrz na przyszłość z dobrej perspektywy!

WSZYSTKO W TWOIM ZASIĘGU

Apartamenty Zapolska to połączenie nowoczesności z klasyczną estetyką – miejsce zaprojektowane z najwyższą dbałością, gdzie powstaje 65 funkcjonalnych mieszkań o różnorodnych metrażach.

Apartamenty Zapolska

Inwestycja znajduje się na wzgórzu pomiędzy osiedlami Bocianek i Słoneczne Wzgórze, co gwarantuje wspaniały widok na panoramę miasta oraz zapewnia większą swobodę. Właśnie tutaj miejskość spotyka się z zielenią i spokojem Parku im. A. Dygasińskiego. Teraz tylko kilka kroków będzie dzielić Cię od relaksu pośród zieleni, a tylko kilkuminutowy spacer wystarczy, by zrobić zakupy w największej galerii handlowej w Kielcach.

Apartamenty Zapolska są bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Liczne sieci linii autobusowych oraz ścieżki rowerowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się. To także świetna lokalizacja, jeśli chodzi o dłuższe podróże. Bliskość drogi wylotowej to sposób na szybki dojazd do Warszawy czy ominięcie korków w mieście, dzięki obwodnicy Kielc.

TYLKO KILKA KROKÓW

Apartamenty Zapolska

Twój komfort jest dla nas najważniejszy. Teraz nie musisz tracić czasu na dojazdy czy stanie w korku. Dzięki dogodnej lokalizacji, szybko przemieścisz się do celu.

Blisko stąd do:

• pracy - sąsiedztwo biurowców dużych firm
• szkoły/przedszkola/na uczelnię
• terenów zielonych - Park im. A. Dygasińskiego
• infrastruktury kulturalno-rozrywkowej w centrum miasta - kawiarnie, restauracje, teatr, filharmonia, muzea
• galerii handlowych - Galeria Echo, Galeria Korona

Apartamenty Zapolska

A najpotrzebniejsze sklepy czy usługi znajdziesz tuż za rogiem.

MARZENIA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Mieszkając tutaj będziesz miał bliżej do tego, co w życiu istotne. Poranny jogging dla zdrowia, przedpołudniowy spacer po parku z dziećmi i psem, spotkanie z klientem w pobliskiej restauracji, piknik w porze obiadowej, wieczorne wyjście z przyjaciółmi - tutaj Twoja codzienność nabierze nowych barw. Zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę oraz podniesiesz jakość Waszego życia.

Apartamenty Zapolska spełnią Twoje oczekiwania również pod względem komfortu - funkcjonalne układy mieszkań pozwolą na stworzenie przytulnego miejsca, w którym po prostu będziesz czuł się dobrze. Z przestronnych balkonów i tarasów, z poranną kawą w ręce, będzie można obserwować, jak miasto budzi się do życia.

SPOKÓJ TU I TERAZ

Zieleń parku, cichy szum liści, zapach kwitnących krzewów, ukoją i pozwolą zrelaksować się po pełnym różnych wydarzeń dniu. Weź koc, ulubioną książkę i spotkaj się z naturą, którą masz tuż obok. A może wolisz spędzać czas bardziej aktywnie? Ścieżka rowerowa przebiegająca obok Apartamentów Zapolska zachęca do jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Twoje dzieci będą zachwycone, gdy zabierzesz badmintona lub piłkę, rozegracie mały mecz lub pobawicie się w berka. A może jakiś mały piknik? Teraz masz tak wiele możliwości!

ATUTY INWESTYCJI

Apartamenty Zapolska

Zamieszkaj w Apartamentach Zapolska - poznaj atuty inwestycji:

• PIĘKNY WIDOK NA PANORAMĘ MIASTA
• MIEJSCE DOSKONALE SKOMUNIKOWANE
• BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH
• STARANNIE DOBRANE MATERIAŁY
• PONADCZASOWA ARCHITEKTURA
• ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA

Tel. 517 959 998
Tel. 605 081 885
Tel. 601 833 900
Mail: apartamentyzapolska@annabud.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.