Apartamenty Wrzosowa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Apartamenty Wrzosowa

Materiał informacyjny

Apartamenty Wrzosowa

O osiedlu

Inwestor Osiedla Leszczyńska przy ul. Leszczyńskiej w Kielcach już na wiosnę zakończy budowę nowego kameralnego osiedla – „Apartamenty Wrzosowa” w Kielcach przy ul. Wrzosowej i Bąkowej. Osiedle składa się z trzech kameralnych budynków z garażami podziemnymi, windami w każdej klatce oraz placem zabaw dla dzieci.

Apartamenty Wrzosowa

Niska zabudowa (trzy kondygnacje plus jedna w dachu budynków) komponuje się idealnie w tą część miasta. Osiedle jest usytuowane na działce o powierzchni 7000 m2, a z okien rozpościera się widok na górę Telegraf. Na osiedlu planujemy wykonać dużą ilość nasadzeń roślinności.

Mieszkania
• Mieszkania będą funkcjonalne i komfortowe. Dodatkowym atutem są duże balkony w większości usytuowane na część południowo – zachodnią. W pozostały jeszcze mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 40 m2 do 93 m2.
• Pod każdym z budynków znajduje się garaż z miejscami postojowymi o szerokości nie mniejszej niż 2,5 m, a do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.
• Generalnym wykonawcą jest firma budowlana PHUB „Łucz-Bud” Sp. z.o.o. specjalizująca się w budownictwie wielorodzinnym, posiadająca 25 letnie doświadczenie. Atutem firmy jest bardzo dobra jakość oraz gwarancja wykonania osiedla w założonym terminie. Ostatnią inwestycją wykonawcy jest „Osiedle Leszczyńska” w Kielcach przy ul. Leszczyńskiej składające się z siedmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Apartamenty Wrzosowa

Terminy i informacje dodatkowe
Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło w sierpniu 2018 r., a zakończenie budowy planowane jest na maj 2020.

Apartamenty Wrzosowa

Koncepcja architektoniczna
Plany mieszkań oraz dodatkowe informacje na temat budowy osiedla można uzyskać w Biurze Sprzedaży mieszkań - znajduję się na budowie, Kielce ul. Bąkowa 10C/LU2 róg ulicy Wrzosowej i Bąkowej

Kontakt:
Biuro Sprzedaży mieszkań znajduję się na budowie, 25-213 Kielce ul. Bąkowa 10C/LU2 róg ulicy Wrzosowej i Bąkowej
tel: 730-444-555

Materiał informacyjny

plus.echodnia.eu/swietokrzyskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.