Materiał informacyjny

Aluplanet Katarzyna Ziółkowska

Aluplanet Katarzyna Ziółkowska
Materiał informacyjny

Nowoczesne i eleganckie, a przede wszystkim, bardzo trwałe i lekkie – to główne zalety ogrodzeń aluminiowych, które sprawiły, iż stały się one w ostatnim czasie bardzo popularne w zastosowaniu zarówno w obiektach przemysłowych ale przede wszystkim w budownictwie jednorodzinnym. Nasze ogrodzenia to połączenie nowoczesnego wzornictw i kolorów, niezawodnych technologii i najwyższej jakości. Podchodząc indywidualnie do każdego projektu możemy spełnić nawet największe oczekiwania naszych klientów.

USŁUGI
MONTAŻ OGRODZEŃ
MALOWANIE PROSZKOWE
MONTAŻ AUTOMATYKI FAAC - autoryzowany przedstawiciel

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE:

Wieloletnie doświadczenie w branży aluminium sprawiło, że ogrodzenia proponowane przez Aluplanet są trwała i estetyczne. Zastosowanie najnowszych technologii oraz posiadany park maszynowy pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA:

Wykorzystujemy w swoich systemach rozwiązania specjalnie wdrożone i poznaczone do naszych ogrodzeń, cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i wzorami.

NOWOCZESNY STYL:

Ogrodzenia aluminiowe bardzo dobrze wpisują się w modną estetykę minimalizmu, doskonale dopasowują się do płaskich dachówek, współgrają ze szkłem, tynkiem ozdobnym, bloczkami i pustakami betonowymi.

Aluplanet Katarzyna Ziółkowska

Umianowice 152b
28-404 Kije

Godziny otwarcie:
Poniedziałek—piątek: 7:00–17:00
Sobota: 09:00–13:00

Kontakt telefoniczny:
+48 530-222-600
+48 698-088-837
+48 608-648-813

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.